Ania - opinia (1) Jestem klientka salonu od 2014.Trafilam przypadkowo i w końcu przestałam... Ania zadowolona - opinia (1) Po każdej wizycie od Pani Honoraty wracam bardzo zadowolona. Fryzjer z bardzo... zadowolona Beata - opinia (1) Byłam w tym salonie drugi raz. Pierwszy raz byłam bardzo zadowolona. Jednak... Beata
Agnieszka - opinia (1) Wiem że wszyscy oceniają tu głównie włosy, ja jednak chciałbym zwrócić... Agnieszka Łukasz - opinia (1) W ostatnim czasie skorzystałem z usług Studia HB i mogę szczerze polecić.... Łukasz Karolina - opinia (1) Fryzjerka Julia stanęła na wysokości zadania. Świetnie dobrała kolor i... Karolina Izabella - opinia (1) Wspaniałe miejsce chwila relaksu w zabieganym dniu . Pomimo częstych zmian... Izabella Szczerze polecam (1) Zadowolona z usług tego salonu jestem od lat. Z czystym sumieniem polecam. Paulina Nie polecam (1) chodziłam regularnie do studia HB od kilku lat. Najczęściej moje włosy... Anna Jestem rozczarowana (1) Fryzura kiepska i wykonanie też. Brak kreatywności u fryzjerki. Fryzura po... Megi Ola - opinia (1) Pomimo przeprowadzki nadal wracam! :) Czy chodzi o strzyżenie, malowanie,... Ola Polecam ! (1) Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Pani Honorata świetnie rozumie zawsze o... Magda Zadowolona (1) Polecam. Profesjonalizm, profesjonalizm, profesjonalizm. Natalia Naj super bezapelacyjnie (1) Jesteście niezmiennie najlepsze w Polsce a dla mnie ... na całym świecie... Krysia Mazur Super (1) Najlepszy fryzjer w Gdyni! Chodzę od kilku lat do Pani Jany i nigdy nie... Marcin Gosia - opinia (1) Polecam! Obsługa bardzo profesjonalna. W tym salonie panuje rodzinny klimat.... Gosia Mega zadowolona klientka (1) Zawsze wychodzę zadowolona z wizyty w salonie . Gorąco polecam ! Klimat ,... Ola Polecam! (1) Najlepszy salon fryzjerski, w ktorym bylam. Polecam z calego serca. Po... Ewelina Cała w skowronkach (1) Jestem mega zadowolona, najlepszy salon w którym dotychczas byłam. Dziękuję... Oliwia Dawno nie było tak fajnie (1) Super ,dziękuję za miły czas, ale przede wszystkim cudne włosy. Kamila.B