Zdecydowanie polecam Studio Fryzur HB (1) Witam. Zdecdowanie polecam to studio, a zwłaszcza właścicielkę Panią... A.Kaszuba od niedawna jestem mieszkanką fikakowa (1) Witam ,przeprowadziłam się z Warszawy do Trójmiasta i stanęłam przed wielkim... Ania Profesjonalizm w przystępnej cenie (1) Długo szukałam fryzjera,który dobierze kolor moich blond włosów.Zawsze... Jola
Polecam (1) Osobiście od dłuższego czasu chodzę do pani Estery. Polecam ogromnie salon HB... Iwona Studio fryzur HB - polecam (1) Profesjonalna i miła obsługa na najwyższym poziomie. Studio wyposażone w... Aleksandra Kwaśna Polecam (1) Pełen profesjonalizm, fantastyczna atmosfera, a co najważniejsze- Pani... Magda Zadowolona klientka (1) Zadowolona klientka Z czystym sumieniem polecam salon. Dziewczyny są super... Ola polecam salon Pani Honoraty (1) Wybrałam salon Pani Honoraty sugerując się opiniami innych klientek ... Nie... Sylwia Polecam (1) Byłam kilka razy u p. Honoraty i na pewno będę wracać. Bardzo dokładne... Ania Zdecydowanie polecam (1) Przemiła atmosfera, zawsze znajdzie się jakiś wspólny temat do rozmowy... Kuba Jola - opinia (1) Dziś odwiedziłam salon Pani Honoraty i wyszłam niezwykle zadowolona.Niezwykle... Jola fajne miejsce (1) Będę polecać każdemu. Widac, ze obie panie kochają swoją prace :) karolina Pełen profesjonalizm (1) Serdecznie polecam usługi Studia Fryzur HB. Zarówno Honorata jak i Estera to... Martyna