Martyna - ocena (1) Po wizycie w salonie Studio Fryzur HB jestem zawsze zadowolona, miła... Martyna Edyta - opinia (1) Super profesjonalne usługi. Korzystam z uslug Pani Honoraty -zawsze Świetne... Edyta Alicja - opinia (1) Honorata jest najlepsza, jedyną wadą tego salonu są dość odległe terminy. Alicja
Nataliia - opinia (1) Mam piękne włosy dzięki profesjonalnej pracy fryzjerów tego salonu!... Nataliia Agnieszka - opinia (1) W salonie wszystko jest na najwyższym poziomie, a dla dopełnienia dodam, że... Agnieszka Alina - opinia (1) Doskonały warsztat fryzjerski za rozsądne pieniądze! I urocza atmosfera,... Alina Dorota - opinia (1) Tu spokojnie można oddać swoje włosy pod opiekę profesjonalistów. Bez obaw,... Dorota Katarzyna Cygan - opinia (1) Jak zawsze jestem bardzo zadowolona po wizycie. Mam piękny kolor :) Katarzyna Cygan Marta - opinia (1) Jestem stałą klientką Studia HB :) moje włosy są wymagające, jednak... Marta Ewelina - opinia (1) Jak dla mnie rewelacja. Zawsze jestem zadowolonaPolecam w 100%! Ewelina Tumek - opinia (1) Pełen profesjonalizm, fajna atmosfera Polecam Tumek Aga - opinia (1) Wreszcie znalazłam Salon z którego wychodzę zadowolona Dzięki Pani Honoracie... Aga Zadowolona klientka - opinia (1) Najlepszy salon w jakim byłam, jestem klientka już chyba od 5 lat i ciągle... Zadowolona klientka Małgorzata - opinia (1) Super atmosfera, pełen profesjonalizm. Z Esterka widzę się reguralnie. Mam... Małgorzata Katarzyna - opinia (2) Byłam w salonie pierwszy i ostatni raz! Miało być krótkie ścięcie i fale na... Katarzyna Zuzia - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona, moje włosy zostały uratowane po nieudanej... Zuzia Kasia - opinia (1) Super miejsce, wspaniała atmosfera. Bardzo mila obsluga no i uslugi na... Kasia Anna - opinia (1) Chodzę do Pani Honoraty od kilku lat. Fantastyczna osoba i genialny fryzjer.... Anna Alicja K. - opinia (1) Sympatyczna obsługa fryzjerzy znają się na rzeczy i dobrze dopasują fryzurę... Alicja K. Agnieszka - opinia (1) Do salonu zgłosiłam sie jak pacjent do szpitala. Miałam zniszczone przez... Agnieszka