Wyrównanie odrostu i... szare włosy. (1) Z usług studia korzystałam kilkakrotnie, jednak sobotnia wizyta była moją... Kasia Kolor do 5 myć... (1) Po trzeciej wizycie, która odbyła się pod koniec marca wiem, że już nie... Jadzia Cudownie! (1) Wspaniała atmosfera, pełen profesjonalizm i cudowne podejście do klienta.... Agata Sopolińska
Najlepsi (1) Jako naturalna brunetka, wiele lat szukałam idealnego blondu dla siebie, tego... Agnieszka Profesjonalne studio fryzjerskie (1) Mistrzostwo! Przyszłam po nieudanej koloryzacji włosów w innym salonie do... Natalia Polecam i nie zamienię na inny salon!!! (1) Polecam gorąco!!! Super atmosfera, profesjonalizm no i efekty końcowe. Chodzę... Agnieszka:) Genialny salon! Polecam! (1) Za każdym razem wychodzę bardzo zadowolona. Obsługa rewelacyjna i... Aneta Genialne miejsce (1) Bez wątpienia polecam!!!! Szkoda że tak późno tu trafiłam, ale na pewno... Kamila Najlepszy fryzjer na świecie ! (1) Skorzystałam z usług po raz pierwszy i zostanę stałą klientką ! To co Pani... Marysia A miało być tak pięknie... (1) Poszłam do studia, gdyż poleciła mi go moja znajoma i wszystko wydawało się... Devinette93 Serdecznie Polecam!!! (1) Pani Honorata to najlepsza fryzjerka jaką w życiu spotkałam. Profesjonalistka... Kamila Pełna satysfakcja (1) Byłam u Pani Honoraty już kilkakrotnie, wciąż nie mogę wyjść z podziwu że jej... Julka Mega zadowolona (1) Po raz pierwszy w zyciu, po wyjsciu od fryzjera niczego nie poprawiam,to moja... Katarzyna Najlepszy salon fryzjerski - polecam w 100% (1) Wybrałam Studio Fryzur Pani Honoraty po pozytywnych opiniach klientek na... Paula Dziekuje za zachwycajaca koloryzacje ! (1) Pani Honorata jest fryzjerka bardzo kreatywną, a jednoczesnie potrafiaca... Agnieszka Miejsce godne polecenia (1) Wspaniałe fryzjerki, wszystkie trzy. Do kogo bym nie trafiła, jestem... Agnieszka Rewelacja (1) Moja pierwsza wizyta w salonie i na pewno nie ostatnia, wroce z chęcią, miła... Margaretka Super salon (1) Skorzystałam z usług tego salonu po przeczytaniu opini... Jestem bardzo... Mile zaskoczona Polecam ten salon (1) Korzystałam razem z doroslym już synem z usług tego salonu, moimi włosami... Ela Najbardziej profesjonalne studio fryzur. (1) Serdecznie polecam studio fryzur HB. Pani Estera to najbardziej profesjonalna... Teresa