Pani Justyna!!!! (1) Pierwszy raz trafiłam do salonu za namową koleżanki i wyszłam bardzo... Aneczka polecam!!! (1) bardzo miła atmosfera;-)można wypocząć i wyjść w pełni... ROMAN Zupełnie przeciętnie (1) Bez rewelacji i szaleństwa, niestety nie mogę napisać równie pochlebiającej... klientka
Bardzo miło i profesjonalnie! (1) Strzygłem się u Pani Oli i jestem bardzo zadowolony. Muszę przyznać, że... Dennis ;-) (1) Pani Karolina zrobiła z moimi wlosami cos niesamowitego!!!naprawde super -... See SA - opinia (1) Właśnie wróciłem z tego salonu. Strzygła mnie wysoka szczupła blondynka.... SA Rewelacja :) (1) Chciałam dołączyć do grona zadowolonych klientek tego salonu...Pełen... Goja super (1) bylam ostatnio na scieciu, i jestem bardzo bardzo zadowolona (a mnie... nat Polecam! (1) Strzyge sie tam od 2 lat i jestem bardzo zadowolona. Na poczatku strzygl... Nina zawsze się jest zadowolonym (1) Chodzę do tego zakładu już 5 lat! Ja sie czeszę u Beatki, która jest... Malunia Gorąco polecam! (1) Dzisiaj po raz pierwszy skorzystałam z usług tego salonu. Obsługa jest... Paulina