Rozczarowana (2) Po udanej wizycie u tutejszego fryzjera i przeczytaniu peanów na temat... Aga polecam (1) robiłam sobie w salonie Hanny Zyguły uczesanie i makijaż ślubny. Jestem... tila Zdecydowanie na plus! (1) To właśnie tam powstała moja fryzura ślubna. To, że wyszła genialnie to mało,... Marta
Zawsze! (1) ...takie strzyżenie, jak chcę, plus życzliwe, fachowe podpowiedzi mojej Pani... Piotr dla mnie super! (1) jak dla mnie rewelacja! zadowolony ja polecam! (1) profesjonalna obsługa, miły klimat, włosy same się układają! zawsze wychodzę... Sylwia Rewelacja (1) Szukalam odpowiedniego fryzjera przez dlugie lata az wreszcie spróbowalam HZ.... Aniolek Super, polecam wszystkim (1) Bardzo fajny salon, na wysokim poziomie, profesjonalna obsługa, doradztwo,... Iza warto (1) Szukałam fryzjera i zdecydowałam się wybór salonu p.Zyguły po przeczytaniu... Agnieszka Horror (2) Ogólnie dramat dziś miał miejsce :) Proszę uważać na panią Marzene. Na... undefiened Klubowa fryzura (1) Jestem bardzo zadowolona !!! Wystarczylo powiedziec co sie chce i fryzjerka... Gosia Jestem na TAK :) (1) Przyznaję - próbowałam dodzwonić się do innego fryzjera. Ponieważ nie byli... zakręcona Pani Olu - Baaaardzo dziekuje:-) (1) Super fryzura, idealnie dobrana do typu urody, włosy pięknie się ukłądają.... Wiola Doskonały adres (2) byłam w tym salonie 2-krotnie, jestem pod dużym wrażeniem. Panie są przemiłe,... Edyta po prostu super (1) Rewelacja!!!!! Ostatnio obcinałem się u Pani Oli. Było super, a jestem bardzo... newton>>>> Polecam Panią Olę!!!! (1) Pani Ola to prawdziwa profesjonalistka,niezwykle utalentowana . Zawsze mogę... Monika polecam! (1) Trafiłam tu po raz pierwszy w sumie przez przypadek...czytałam opinie na... Dorota polecam wszytskim paniom! (1) obsługa super, atmosfera rewelacyjna, pełne zadowolenie...POLECAM! Ania Naprawde warto! (1) Atmosfera i profesjonalizm uslug jest fantastyczny. Mieszkam za granica i za... Iwona super ... niesamowicie! (1) Odwiedziłam Studio Hanny Zygułą po raz pierwszy i na pewno nie ostatni.... Iwona