Zdecydowanie polecam (1) Dzisiaj byłam w studiu SHZ. Otóz, chciałam uzyskać efekt włosów jak po... Daria Rewelacja (1) Do salonu trafiłam w poszukiwaniu nowego pomysłu na moją fryzurę. Zapisałam... Doti goraco polecam (1) Z usług salonu Pani Dari korzystam od kilku lat, zawsze wychodzę bardzo... stala klientka
Najlepszy fryzjer! (1) Odkad mam 17 lat chodze do salonu panii Darii jak tylko moge, na strzyrzenie... Ula Polecam gorąco! (1) Salon pani Darii jest cudownym miejscem. Jestem już klientką od dłuższego... Aneczka Wizyta u Pani Darii to sama przyjemność! (1) Wszystkim wymagającym Paniom polecam wizytę u Pani Darii! Jestem stałą... Monika Polecam (1) Polecam Studio Hanny Zyguły - z usług fryzjerskich korzystam od lat, zawsze... Kasia polecam Pania Darie :) (1) Jestem klientka P.Darii od kilku lat. Jestem mega zadowolona :) kolor jaki mi... klientka Polecam! (1) Jestem klientką od paru lat, zawsze wychodzę z wielkim uśmiechem na twarzy... SW Nigdy więcej..... (1) fryzjerka wcale nie słuchała po mimo, że dokładnie powiedziałam o co mi... niezadowolona klientka bardzo zadowolina (1) Poleciła mi koleżanka ten salon i Panią Beatę miałam zrobiony kolor i... Elrzbieta WŁAŚCICIELKA DARIA JEST NIEMIŁĄ I NIEKOMPETENTNĄ FRYZJERKĄ (3) Byłam wieloletnią klientką w salonie HZ. Strzygłam się u Karoliny (która już... Niezadowolona Z bólem serca (po spojrzeniu w lustro) stwierdzam... (3) że to najgorsze strzyżenie, jakiego doświadczyłam.Jestem zła i... M. zadowolona (2) jestem klientka Pani Oli, po przeczytaniu jedynej niepochlebnej opinii na... Anna K Ewelina opinia (1) Jestem bardzo zadowolona ze strzyżenia wykonanego przez pana Sebastiana.... Ewelina Aleksandra - opinia (1) Po wizycie w salonie HZ bylam w pelni zadowolona z efektow:moje wlosy czuja... Aleksandra o. - opinia (1) Polecam wizytę u P. Sebastiana. Podchodzi do klienta profesjonalnie, widać,... o. Bardzo polecam p.Sebastiana (1) Dzisiaj byłam u pana Sebastiana i jestem bardzo zadowolona z mojej fryzury .... Patrycja Polecam pana Sebastiana. (2) W czwartek byłam pierwszy raz w salonie Hanny Zyguła. Umówiłam się... Klijentka Bardzo polecam:) (1) Umówiłam się do Sebastiana. Bardzo profesjonalnie podszedł do mojej wizyty,... Daria