Jestem zachwycona! (1) Dzisiaj Pani Justyna zrobila mi blond pasemka i naprawde nie moge wyjsc z... Ania Po razy kolejny dobra inwestycja (4) Zawsze chodzilam do jednej i tej samej fryzjerki gdzie placilam 30 zł a potem... Kamila z czystym sumieniem polecam (1) po wielu próbach znalezienia swojego fryzjera w końcu na szczęście trafiłam... ola
POLECAM (1) Polecam wszystkim, ktorzy dotychczas nie znaleźli odpowiedniego salony... zadowolona Klientka Polecam!!! (1) Jestem klientką tego salonu od kilku lat i znalazłam tu wszystko czego można... Wiola Super...! (1) Jestem stałą klientką SHZ. Farbuje włosy systematycznie co miesiąc i zawsze... Dorota P. Najlepszy Fryzjer! (1) Polecam każdemu kto ceni sobie jakość usług! Rewelacyjne dziewczyny, każdemu... Dorota :) (1) Bardzo polecam...zawsze jestem mega zadowolona :) zarówno z koloryzacji jak i... monika rewelacja (1) Kilkakrotnie korzystałem z usług Studia Hanny Zyguła i nie mogę powiedzieć... Maciej 100% SATYSFAKCJI (1) Po wielu wizytach u innych fryzjerów, to właśnie Pani Daria wiedziała , jak... ARL. Naperawde, studio godne polecenia ! (1) Do Studia Hanny Zygula trafilam przez zupelny przypadek. Kiedys ktos duzo,... Martyna Bravo, bravo !! (1) Wszystkich poszukujacych kreatywnego i profesjonanego fryzjera zachcam do... Dagmara gorąco polecam !!! (1) Kiedy po raz pierwszy umówiłam się na makijaż do Dari Zyguły nie spodziewałam... Agnieszka Zdecydowanie polecal!! (1) Makijaże wykonywane przez Darię są po prostu rewelacyjne. Jeśli zależy Tobie... Karolina Piękne makijaże! (1) Jestem zachwycona makijażem wykonanym w tym studio. Idealnie dobrane kolory-... Ewa Zachwycona! ;) (1) Dołączam bardzo pozytywną opinie dotyczącą fryzury jak i makijażu w... N. T. Serdecznie Polecam :) (1) Fantastyczna obsługa, rewelacyjna atmosfera. Jestem stałą klientką pani Oli,... Kamila zawiedziona i rozczarowana.... (1) Postanowiłam skorzystać z usług fryzjerskich SHZ, jednakże jestem bardzo... deima serdecznie polecam (1) Po cięciu i farbowaniu włosy są miękkie i błyszczące, a co najważniejsze... zadowolona skorzystam ponownie - opinia (1) skorzystam skorzystam ponownie