Studio Szczupłej Sylwetki ROLLETIC

Modelowanie sylwetki

Gdańsk, Heleny Marusarzówny 2/28

Rewelacja! ! ! (1) Jestem z reguły niedowiarkiem. Zdecydowałam się regularnie chodzić na... Nikol Gorąco polecam!!! (1) Super atmosfera i profesjonalna obsługa. Efekty są niesamowite, już po... Karolina Polecam ! (1) Super klimat ! Mega odprężenie :) Ala O.
Niemożliwe staje się możliwe (1) Na rolletic do Magdy chodzę od 4 miesięcy. Schudłam 13 kg łącząc rolletic z... Dominika Polecam gorąco (1) Gorąco polecam, rolletic daje super efekty w krótkim czasie, chodzę 2... Ania Bardzo poleca (1) Na rolletic chodzę już 3 tygodnie i widać pierwsze efekty Gosia Opinia (1) Bardzo bardzo polecam. Chodzę od 7 lat. Madzia pełen profesjonalizm. Daniela Bardzo polecam (1) Na rolletic chodzę już rok. Schudłam 10 kg bez większych wyrzeczeń.Prowadząca... Joanna Bardzo polecam (1) Na rolletic chodzę 6 tydzień i już jestem bardzo zadowolona. Ubyło mi 6 kg,... Małgosia Polecam! (1) Rolletic w styczniu poleciła mi koleżanka. Masaż dostosowany indywidualnie... Doris DROGIE BABKI!!! (1) Od miesiąca uczęszczam na rolletic. Efekty są już widoczne, cellulit znika.... Kinga Naprawdę widać poprawę 👍 (1) Do gabinetu uczęszczam od miesiąca , lecz śmiało polecę go z czystym... Malgosia ROLLETIC (1) skuteczne gubienie zbędnych kilogramów,kształtowanie sylwetki,przy... anita Polecam! (1) Super atmosfera, pełen profesjonalizm, a co najważniejsze są efekty! Polecam... Dagmara Bardzo Polecam (1) Super fachowa i mila Pani prowadząca, znakomite efekty ( spadek wagi i... Agnieszka Polecam !!! (1) Miejsce godne polecenia... miła atmosfera, mega poprawa samopoczucia,... Ania Naprawde warto! (1) Na rolettic uczęszczam od jakichś dwóch miesięcy. Muszę powiedzieć że jestem... Obiektywna Super ! (1) Efekty, atmosfera, dogodność terminów, ładny lokal. Nie tylko dbanie o formę,... syla Gorąco polecam!!! (1) Przemiła atmosfera. Spektakularne efekty. Super klimat i zawsze uśmiechnięta... Ewelina Świetny efekt i super relaks (1) Moim kompleksem jest brzuch. Nie mogłam go zgubić, a skóra pokryta była... Mycha