Studio Szczupłej Sylwetki ROLLETIC

Modelowanie sylwetki

Gdańsk, Heleny Marusarzówny 2/28

Warto! (1) Uważam, że rolletic to super sprawa wiadomo że jak będziemy objadać się... Anita To naprawdę działa!!! (1) Serdecznie polecam Rolletic u przemiłej i sympatycznej Magdy,która dba o to... Amia polecam (1) Przesympatyczna prowadząca.Efekty widoczne. Chodzę od 5 lat i nie wyobrażam... Daniela
serdecznie polecam (1) Polecam rolletic u Magdy każdej kobiecie,na humor i zgrabną ujędrnioną... Forsycja Super masaż (1) Rolletic u Magdy jest absolutnie fantastyczny. Czuję się po nim lepiej... Gosia Masło - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona. Należę do szczupłych osób wiec nie zależy mi na... Masło jedyne takie miejsce (1) Gorąco polecam to studio. Mila atmosfera, ludzie i przede wszystkim... Daria polecam (1) Gorąco polecam - bez względu na pogodę, porę roku i dnia - oczyszczający,... angelika Bardzo polecam- naprawdę działa (1) Do p.Magdy trafiłam z polecenia koleżanki. Poszłam z niedowierzaniem. Po... Katarzyna Krupińska Z CZYSTYM SUMIENIEM POLECAM!!!!!! (1) Chodzę na masaże do gabinetu pani Magdy już od 24 lutego po trzech... Karolina Polecam gorąco!!! (1) Co tu dużo pisać....Uwielbiam rolletic i samą Magdę. Ciało doskonale się... Karolina POLECAM! (1) Bardzo mocno polecam masaże wyszczyplająco - ujędrniające u Magdy. Program... Katarzyna rewelacja! (1) z rozmiaru XL do M w 10 tygodni! super program żywieniowy, bardzo przyjazna... Sylwia TO DZIAŁA !! REWELACJA! (1) WŁAŚCICIELKA TEGO SALONU - TO SKARB! ;) MOTYWUJE CZŁOWIEKA I DBA O KAŻDĄ Z... Natalia Polecam!!! (1) Polecam wszystkim, którzy chcieliby poprawić wygląd swojej sylwetki, którzy... AniaM Polecam... (1) Czemu? Co tu dużo mówić. Miałam problem z rozstępami. Po miesiącu chodzenia... Mars Polecam! :) (1) MAGDO, Dziękuję za pomoc w zgubieniu zbędnych kilogramów i za atmosferę... Klaudia SUPER!!!!! (1) Wszystkim polecam, uwielbiam rolletic, chodzę regularnie ponad pół roku,... Bożena POLECAM (1) Cellulitu pozbyłam się już po 3 wizycie. Przyjemny masaż w doborowym... Magda SZCZERZE POLECAM WSZYSTKIM PANIOM !!! (1) Szczerze polecam wszystkim Paniom masaż - drenaż limfatyczny u Magdy, który... Ela M.