Studio Szczupłej Sylwetki ROLLETIC

Modelowanie sylwetki

Gdańsk, Heleny Marusarzówny 2/28

Ola - opinia (1) Wspaniałe miejsce. 2 i pół miesiąca systematycznego chodzenia i całkowicie... Ola Agnieszka - opinia (1) Polecam, nie tylko w celach odchudzających ale też rehabilitacyjnych. Ze... Agnieszka Malgosia H - opinia (1) Wspaniałe miejsce, właścicielka (prowadząca) jest bardzo sympartczna, caly... Malgosia H
Dominika - opinia (1) Polecam z całego ️ cudowna atmosfera w gabinecie a efekty spektakularne !... Dominika Asia, lat 38. - opinia (1) Polecam! Totalna poprawa jakości życia-zwiększenie ruchomości w stawach,... Asia, lat 38. Klaudia - opinia (1) Od kilku lat zmagam się z obrzękiem limfatycznym nogi. Drenaże limfatyczne... Klaudia Ewelina - opinia (1) Trafiłam do studia jakiś czas temu i już wiem,że zostanę tu na dłużej. Sama... Ewelina Magda - opinia (1) Spróbowałam z ciekawości i początkowo przyznam, że bardzo sceptycznie... Magda Agnieszka - opinia (1) Kochani, Przy regularnym korzystaniu i dobrej prowadzącej są naprawdę super... Agnieszka Luiza - opinia (1) Serdecznie polecam to miejsce! Jedyny taki, profesjonalny masaż limfatyczny w... Luiza Anita - opinia (1) Chodzę na rolletic od dwóch tygodni i widzę efekty pokazały mi się mięśnie... Anita Paulina G - opinia (1) Jeśli jesteś niezdecydowana, polecam - sprobój. Zdecydowanie miejsce na plus.... Paulina G Malgorzata - opinia (1) Trafiłam na rolletic z uszkodzonym nerwem strzałkowym. Świdrujący do mózgu... Malgorzata Ania - opinia (1) Bardzo polecam! Masaż sprawdza się w walce z cellulitem. Miła obsługa i... Ania Agnieszka - opinia (1) Szczerze polecam masaż Rolletic w Studiu na Morenie, gdzie panuje super... Agnieszka Magda - opinia (1) Szczerze polecam masaż rolletic. Dokuczał mi uciążliwy ból pleców spowodowany... Magda DD - opinia (1) Efekty wyszczuplające widoczne są już po kilku zabiegach ponadto masaż pomógł... DD Monika - opinia (1) przypadku masaż rolletic jest skuteczny. Już po 5 zabiegach widać poprawę -... Monika Gorąco polecam (1) Gorąco polecam Rolletic na Morenie prowadzony przez profesjonalną osobę.... Ela Super zajęcia (1) Bardzo polecam Jestem zawchwycona zajęciami Atmosfera super Prowadząca... Ola