Studio Szczupłej Sylwetki ROLLETIC

Modelowanie sylwetki

Gdańsk, Heleny Marusarzówny 2/28

Serdecznie polecam!!! (1) Serdecznie polecam to studio rolletic. Pani Magda traktuje każdą z klientek... ampi Suuuuuuuuuuuuuper Polecam kazdemu (1) Uważam, że Rolletic na Morenie u Magdy jest warty polecenia. Profesjonalna... B e a t a Bardzo polecam (1) Polecam to miejsce szczególnie z uwagi na osobę właścicielki - Magdę, która... A.
Bardzo polecam !!!! (1) Profesjonalna obsługa, super atmosfera, atrakcyjne ceny, naprawdę polecam :)... Jagoda Rewelacyjny relaks i nie tylko (1) Od 4 miesięcy odwiedzam salon Magdy na Morenie. Uważam, że masaż jest... Ania Sabina - opinia (1) Chodzę od ponad roku na Rolletinc. Jest to dla mnie jedna z lepszych metod... Sabina Anna - opinia (1) nareszcie znalazłam miejsce dla siebie. W końcu schudłam 7 kilo z 75 w ciągu... Anna zaskoczenie (1) jestem szczupla kobieta po 60-tce wszystko jest ok ale cialo stracila... danuta tkaczyk Wspaniała Pani Magda prowadząca i jedyne takie autoryzowane studio szczupłej sylwetki rolletic!!!!!!!!!!!!!! (1) POLECAM wszystkim Panią studio szczupłej sylwetki ROLLETIC na MORENIE !!!... Sylwia GORĄCO POLECAM!!!! (1) Od prawie roku, 2 razy w tygodniu odwiedzam salon, który prowadzi... Dżola Warto pomyślec o sobie (1) Na rolletic wybrałam się ponad rok temu. Studio znalazłyśmy z koleżanką w... Ania Na prawdę polecam! (1) Dowiedziałam się o tym punkcie od koleżanki która regularnie tam uczęszcza i... Anka polecam (3) wszystko pieknie ,tylko uważam,że ceny są najwyższe w trójmieście.Pani... kasia Polecam!! (1) Obsługa klienta w tym salonie jest na znakomitym poziomie, panie są... Karolina Zdecydownie polecam :) (1) Jestem młodą dziewczyną, ale mimo to mam problemy ze zdowiem. Dzięki wizytom... Joanna 22 Polecam! (1) Jestem w pełni usatysfakcjonowana z punktu na Morenie. Stosuje dietę (choć... Patrycja