Surfburger

Burgery Jedzenie na wynos

Gdańsk, Słupska 26C

Nought - opinia (1) Wszystko super, pyszne jedzenie, żadnych zastrzeżeń Nought Magda - opinia (1) Super jedzenie i obsługa na wysokim poziomie, moje ulubione miejsce w... Magda Szymon - opinia (1) Najlepsza burgerowni w 3city. Miła obsługa a burgery zawsze gotowe na czas i... Szymon
Bigosoglowy - opinia (1) Burger karmel to najlepszy Burger jaki zdażyło mi się zjeść! Bigosoglowy głodomorek - opinia (1) Bardzo dobre te burgerki mniam mniam głodomorek Garncarska (2) Jakość niestety coraz gorsza: - burger zimny - mięso wątpliwej jakości -... Tomek Naprawdę słabo - marketing na 5 + / Jedzenie na 2- (1) Nie wiem kto to jest i wydaje 20 zł na suchą bułkę słabej jakości mięso... kamik Tylko raz i nigdy więcej (2) Po tylu chwalebnych opiniach wystawianych Surfburgerowi przez wielu ludzi... Paskudne to bylo Pyszne jedzenie! (1) Jadłem u was pod OBC i było super. Miła obsługa, czas oczekiwania trochę... Bartek Ideał sięgnął bruku,ja juz temu lokalowi dziękuje (1) Bywalcem i amatorem a jakiś czas temu agitatorem na ich rzecz większości ich... Bartek Surf-przymorze (1) Oferta burgerów w miarę ciekawa składniki spoko tylko te barbecue wydaje się... Mistrzu Wpadajcie do Surfa :) (1) Jak powyżej! Wpadajcie na pyszne buły, w różnych wersjach, naprawdę każdy... Maciej Najlepsze burgery na świecie! (1) Zawsze przesympatyczna obsługa i mega smaczne burgery! Karmel to mój faworyt AsiaW Najlepsze!!! (1) Uwielbiam burgery z Surfa! Wychodzę zawsze najedzony i szczęśliwy :D Obsługa... pablo Surfburgerowa_laska (1) Polecam :) uwielbiam takie smaczne bułeczki i to mięsko Mniam :) Aa79 Palce lizać (1) Witam . Po kolejnym wypadzie do jednego z Gdańskich Surfburgerów chciał bym... Sebastian Najlepsze burgery w Trójmieście! (1) Świetna jakość podawanych burgerów, poziom stale utrzymywany na wysokim... Michał Jedyne w swoim rodzaju! (1) Jadałam w wielu miejscach, lecz na burgery z Surfa nie mogę powiedzieć złego... Adrianna Najlepsze burgery (1) Najlepsze burgsy jakie można zjeść na terenie trojmiasta, świetnie dobrane... Wojtek kasper Burger godny polecenia (1) wszystkie inne bobby burgery sie chowaja Kacper