Surfburger

Burgery Jedzenie na wynos

Gdańsk, Słupska 26C

Radek - opinia (1) Niezmiennie dobra jakość i przystępne ceny. Świetna lokalizacja Radek Kamila - opinia (1) Super miła obsługa, różnorodny wybór, a burgery przepyszne. Do tego... Kamila Paweł - opinia (1) Świetna, wesoła obsługa, burgery wysmażone dokładnie według moich... Paweł
Karolina - opinia (1) Super obsługa!!! Burgery przepyszne, soczyste, wybór ogromny!!! Mega plus za... Karolina Katarzyna - opinia (1) Super obsługa, które doradziła co warto zjeść! Fajny klimat lokalu :)... Katarzyna Weronika - opinia (1) Najlepsze burgery w trójmieście to właśnie tu! Bardzo polecam Weronika Michał - opinia (1) Jestem stałym klientem Surfa i nigdy mnie nie zawiedli! Przepyszne burgery i... Michał Zuza - opinia (1) Pyszne jedzenie, super obsługa. Szybkie wydanie posiłku, na najwyższym... Zuza Kinga - opinia (1) Różnorodne menu na pierwszy rzut oka może przerazić, jednak miła Pani za kasą... Kinga Marysia - opinia (1) Wszystko super przemiła oraz pomocna obsługa duży wybór przepyszne burgery na... Marysia Patrycja - opinia (1) Zawsze przesympatyczna obsługa i miła atmosfera :) Patrycja Kasia - opinia (1) Lokal dobrze urządzony ze smacznym jedzeniem jeszcze tu wrócę ! Kasia T - opinia (1) Nie polecam, obsługa niemiła, jedne z gorszych burgerów w GD. T Tomek - opinia (1) Bez przesady, to nie są najlepsze burgery w trójmieście!! Kiedyś były, jak... Tomek Natalia - opinia (1) Jedzenie super! Byliśmy w kilka osób i w 20min otrzymaliśmy nasze jedzenie.... Natalia Klaudia - opinia (1) Bardzo dobre burgery!! Mięso super jakości. Menu fajne różnorodne każdy coś... Klaudia Zuzanna - opinia (1) Wróciłam po dłuższym czasie i się nie zawiodłam! Jedzonko super smaczne,... Zuzanna Julia - opinia (1) Jedzenie jest mega dobre, obsługa bardzo miła ogólne wrażenie bardzo na plus... Julia Tobiasz - opinia (1) Cudownie, jedzenie bardzo smaczne, ładny wystrój Tobiasz Karolina - opinia (1) Pyszne burgery, cała rodzina zadowolona! Promocja poniedziałkowa to okazja do... Karolina