Surfburger

Burgery Jedzenie na telefon

Gdańsk, Słupska 26C

T - opinia (1) Nie polecam, obsługa niemiła, jedne z gorszych burgerów w GD. T Tomek - opinia (1) Bez przesady, to nie są najlepsze burgery w trójmieście!! Kiedyś były, jak... Tomek Natalia - opinia (1) Jedzenie super! Byliśmy w kilka osób i w 20min otrzymaliśmy nasze jedzenie.... Natalia
Klaudia - opinia (1) Bardzo dobre burgery!! Mięso super jakości. Menu fajne różnorodne każdy coś... Klaudia Zuzanna - opinia (1) Wróciłam po dłuższym czasie i się nie zawiodłam! Jedzonko super smaczne,... Zuzanna Julia - opinia (1) Jedzenie jest mega dobre, obsługa bardzo miła ogólne wrażenie bardzo na plus... Julia Tobiasz - opinia (1) Cudownie, jedzenie bardzo smaczne, ładny wystrój Tobiasz Karolina - opinia (1) Pyszne burgery, cała rodzina zadowolona! Promocja poniedziałkowa to okazja do... Karolina Nought - opinia (1) Wszystko super, pyszne jedzenie, żadnych zastrzeżeń Nought Magda - opinia (1) Super jedzenie i obsługa na wysokim poziomie, moje ulubione miejsce w... Magda Szymon - opinia (1) Najlepsza burgerowni w 3city. Miła obsługa a burgery zawsze gotowe na czas i... Szymon Bigosoglowy - opinia (1) Burger karmel to najlepszy Burger jaki zdażyło mi się zjeść! Bigosoglowy głodomorek - opinia (1) Bardzo dobre te burgerki mniam mniam głodomorek Garncarska (2) Jakość niestety coraz gorsza: - burger zimny - mięso wątpliwej jakości -... Tomek Naprawdę słabo - marketing na 5 + / Jedzenie na 2- (1) Nie wiem kto to jest i wydaje 20 zł na suchą bułkę słabej jakości mięso... kamik Tylko raz i nigdy więcej (2) Po tylu chwalebnych opiniach wystawianych Surfburgerowi przez wielu ludzi... Paskudne to bylo Pyszne jedzenie! (1) Jadłem u was pod OBC i było super. Miła obsługa, czas oczekiwania trochę... Bartek Ideał sięgnął bruku,ja juz temu lokalowi dziękuje (1) Bywalcem i amatorem a jakiś czas temu agitatorem na ich rzecz większości ich... Bartek Surf-przymorze (1) Oferta burgerów w miarę ciekawa składniki spoko tylko te barbecue wydaje się... Mistrzu Wpadajcie do Surfa :) (1) Jak powyżej! Wpadajcie na pyszne buły, w różnych wersjach, naprawdę każdy... Maciej