Surfburger

Burgery Jedzenie na wynos

Gdańsk, Słupska 26C

BURGERY (1) Za*ebiste burgery!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kasztan NIgdy więcej.. (3) Czas oczekiwania - ok 20 min (choć kolejki brak) - ale ok, to nie problem.... Joanna Dobry Burger (1) Polecam dobry burger ale napoje sa za drogie :( Pati
mają opcję wegańską! :] (1) i to punktuje! zjadłam ją z radością, zdecydowanie nie podzielam opinii pani... nuxy Burger z pasją (2) Załapałem się na pierwszą rundę i tak jak myślałem, Wojt znalazł recepture na... FoodManiac Pycha!!! (1) Zawsze przepyszne :) Anna Dobry burger jest dobry (1) Powiem tak, wystawiam 5 bo wychodzę z założenia, że burger zawsze jest dobry... Zbychu vel pożeracz burgerów z P pychaaaaaaa (1) Mniam mniam mniammmmmm a moja ocena mniammm mniammmm Najlepsze burgery jakie... RaV Jojo - opinia (1) Po kilku miesiącach w końcu udało mi się zawitać do Surf Burgera i... Jojo Oby tak dalej ;) (1) Trzeba przyznać, że standaryzacja jest im znana. Bez względu na miejsce w... MGosia dobrze, ciekawie i niedrogo (2) Bardzo fajny pomysł i co najwazniejsze - wykonanie. W burgerach najważniejsze... pf Mniammmamija (1) Pyszne, prawie zdrowe, a najważniejsze - zjawiskowe :-) Jestem pod wrażeniem... Wańka najlepsiej! (1) omnomnomnomnom! ja miodzio (1) Dobre to! Zrobione z sercem. SLAP super burgery! (1) super klimat polecam! i.