Najlepsza Restauracja!!! (1) Bywam tam od czasu do czasu ze znajomymi i szczerze uważam, że jest to... Wojciech Zaskakująca zmiana (2) Od kilku lat dość regularnie wpadam tu z rodzinką na niedzielny obiad, a tu... magdalena Omijać!!!!!!! (1) Bardzo okrojone menu, nie ma już dawnych smaków zrazów,polędwiczek... ROZCZAROWANY
VERY GOOD !! (1) I was in Gdynia for some days and I discovered Swojski Smak I RECOMMEND IT... Andrew TRAGEDIA (1) To co sie dzieje ostatnio to jakaś porażka. Jakość potraw strasznie się... Była stała klientka już żle (2) swojski smak od paru tygodni sie popsuł z tego co nam wiadomo jest zmiana... Dariusz Jedzenie tam to porażka! (1) W życiu nie jedliśmy gorszego żarcia, bo inaczej tego nie można nazwać! Rosół... Joanna PO PROSTU DOBRZE (1) Bez fajerwerkow, po prostu dobre, swieze i niedrogie jedzenie. Bardzo lubie... Karolina Pogorszenie (1) Niestety po zmianie właściciela jakość potraw straciła znacznie na jakości.... GM Swojski smak! (1) Po długim pobycie zagranicą, miałam ochotę na coś typowo polskiego. Wtedy... Sara Swojsko (1) Muszę przyznać, że kierowałem się do tego miejsca bez przekonania. Byłem... B KOSZMAR !!!!!! (1) To,co dostaliśmy ostatnio w tej "restauracji" do jedzenia,to był jeden... Kuba Niedrogo i dobrze (1) Zaprosilam do tej restauracji rodzine i znajomych z Norwegii w celu... Kodle nina - opinia (1) Witam, Od kilku lat reguralnie korzystam z oferty Swojskiego Smaku... nina jedzenie extra!! (1) podstawa to rezerwacja stolika w niedzielne popoludnie,inaczej trzeba czekac... piotr szybko, duzo, smacznie i w rozsadnej cenie (1) miejsce niezobowiazujace dobre na szybkie przekaszenie czegos samemu jak i na... TG Beata - opinia (1) Super miejsce na rodzinny obiad. Jedzenie rewelacja. Rosół z domowym... Beata Smacznie, niedrogo, domowo! (1) Bardzo przyjemne miejsce na rodzinny obiad. Polecam polędwiczkę w sosie... Magda