Szafran i Miód

Catering

Gdańsk, Mikołaja Reja 34

Aleksandra - ocena (1) Pełen profesjonalizm. Jedzenie bardzo smaczne i ładnie podane, punktualność,... Aleksandra Agnieszka - opinia (1) Profesjonalizm w każdym calu! Jedzenie dostarczone bardzo punktualnie,... Agnieszka Kasia - opinia (1) Super, bardzo polecam. Mila i sprawna obsluga, pyszne jedzenie. Pelna... Kasia
Marta - opinia (1) Rewelacja. Impreza urodzinowa w domu ,przywiezione gotowe do podania na... Marta Marcin - opinia (1) Firma godna polecenia. Różnorodne menu, produkty wysokiej jakości,... Marcin Kasia - opinia (1) Korzystam prywatnie i firmowo. Zawsze miła obsługa, z profesjonalnym... Kasia Ewa - opinia (1) Rewelacja! Zamówiliśmy przekąski na rodzinną imprezę i choć wydawało nam się... Ewa kasia - opinia (1) Organizowaliśmy Komunię w lokalu. Jedzonko bardzo dobre, wszystko świeże,... kasia Aga - opinia (1) Zamawiałam kanapeczki na rodzinne spotkanie. Goście byli zachwyceni ich... Aga Aleksandra - opinia (1) doskonale!!! Nie umiem inaczej określić tego jedzenia i obsługi.... Aleksandra Marta - opinia (1) Zamawialiśmy jedzenie na Komunię. Wszystko dotarło o czasie, bylo ładnie... Marta Ania Wałukanis - opinia (1) Ogromnie polecam współpracę! Pyszne jedzenie, świetna komunikacja, obsługa na... Ania Wałukanis Magdalena Łoboda - Imrpesariat 34art.pl - opinia (1) Bardzo polecam firmę "Szafran i miód". Korzystamy regularnie z ich usług i... Magdalena Łoboda - Imrpesariat 3 Adam - opinia (1) Smacznie , sprawnie , bardzo dobrze izolowane pojemniki , długo utrzymały... Adam Joanna - opinia (1) Goście byli zachwyceni! Firma rzetelna, godna polecenia. Joanna ZuzaB - opinia (1) Pysznie i w dobrych cenach. Minusik za brak możliwości zamówienia dania bez... ZuzaB Ela Urban - opinia (1) Zamówione dania był pyszne , gorące , ładnie podane i dostarczone na czas ,... Ela Urban Adam - opinia (1) Znakomity catering! Korzystałem z zamówienia na imprezę domową (obiad i... Adam Krysia - opinia (1) Z czystym sumieniem mogę polecić catering od Szafran i Miód. Organizowałam... Krysia Joanna - opinia (1) Obsługa miła i kompetentna. Potrawy przyjechały gorące i smaczne ,... Joanna