Olga - opinia (1) Świetna szkoła z profesjonalną kadrą pedagogiczną Olga Agata - opinia (1) Jesteśmy w Loko od 7 lat. To co przemawia za nasza szkoła to program... Agata Dalia Tsanakas - opinia (1) Polecam,wspaniałą szkoła i kadra nauczycielska. Dalia Tsanakas
Iwona - opinia (1) Mam dwójkę dzieci w lokomotywie, a niedługo będzie trzecie. Jesteśmy z mężem... Iwona Mama zołza - opinia (1) Super szkoła, kameralna, wszyscy się znają. Dobry kontakt z nauczycielami,... Mama zołza R - opinia (1) Kocham Szkółę Podstawową Lokomotywa! Moja 3 dzieci tam kwitnie, pod okiem... R Placówka spełniająca oczekiwania (1) Jestem pozytywnie zaskoczony. Wiele jest opinii pochlebnych o innych... Tata dziecka Świtna szkoła (1) Świetna szkoła o szerokim spektrum zajęć pozalekcyjnych. Wspaniała kadra... Adalbert Ignis Rewelacyjny wybór. Od lat super poziom (1) Wspaniała szkoła Mam w szkole 2 synów i jesteśmy z mężem BARDZO zadowoleni.... Rodzice b. zadowoleni Szkoła naszych marzen..! (1) Jesli szukacje miejsca gdzie dba sie w rownym stopniu o edukacje jak i... roza z viterbo Zadowoleni rodzice i dziecko (2) Szkoła z zasadami, ucząca dzieci szacunku do drugiego człowieka. Mundurki,... Monika Fantastyczna szkoła (1) Jestem mamą pierwszoklasisty. Syn codziennie z uśmiechem biegnie do szkoły.... Mama Ania Świetna szkoła (1) Nasz syn chodzi do Lokomotywy. Jest obecnie w V klasie. Edukacja jest... Agnieszka Super Szkoła (1) Polecam wszystkim szkołę Lokomotywa w Sopocie. Moja córka uczęszcza tam od 2... Ojciec Aspekt strategiczny w Szkole Podstawowej Lokomotywa "Stworzenie warunków do samorozwoju" (1) Wśród kategorii, której powyżej można było ocenić nie było wg mnie tej... Jerzy POLECAM (2) Czekałem z opinią rok (moje dziecko chodzi do II kl), by ta opinia była... Tata Szkoła i wspólnota :) (1) Witam, mój syn uczy się w trzeciej klasie w SP Lokomotywie - z perspektywy... mama Przedszkole i szkola rodzinnie (1) Po roznych przejsciach, z trojmiejskimi Placowkami Panstwowymi i spolecznymi... lokomotywowa Mama szkoła z wartościami, dobry wybór (1) PLUSY: wartości przekazywane w szkole; przyjazne podejście do dziecka;... Rafał Sopot Polecam - dobra szkoła (1) Polecam rodzicom szukającym dla swoich pociech dobrej edukacji w przyjaznym... Magda M.