Mama przyjęta z dusznosciami o 16 siedzę na i czekam na lekarza. 22. 05 pan w informacji mega niemily. Tragedia. Lekarzem (1) Mama przyjęta z dusznosciami o 16 siedzę na i czekam na lekarza. 22. 05 pan w... Córka osoby chorej Profesjonalne podejście do pacjenta. (1) Trafiłem z bólami w klatce piersiowej. Zostałem przyjęty sprawnie, nie... XG Omijajcie ten SOR (1) Czekałam z mama 80 letnią kobietą z silnymi bólami brzucha 12 godzin. Chyba... Renka
Tragedia (1) Trzy godziny z poparzenia dzieckiem i czekamy dalej na chirurga . To tragedia... Iza Omijajcie Oddział Ratunkowy w Gdańsku! (1) Zostałem przewieziony na sygnale karetką pogotowia po wypadku samochodowym(... Janusz Różalski sor w wojewódzkim jest super (1) byłam zmuszona być z dzieckiem w poniedziałek na sor-ze, pan w rejestracji... Grazka Skandal jak traktuję się chorych ludzi na SOR !!!!! (3) Personel to zwykła niedouczona znieczulica , zero empatii dla ludzi... Sylwia Zero empatii (2) Personel szpitala jest opieszały, ma pretensje ze ktos zakłóca ich spokój w... Dos skandal! (2) Moją mamę dwa razy karetka przywiozła na SOR do Szpitala Wojewódzkiego z... Karolina Tczew Bezczelność i brak organizacji (3) Udalem się do SOR w dniu 181212 z delegliwosciami bólu w klatce piersiowej i... Miś podziekowania (1) Chcialabym bardzo mocno podziękować panią z obsługi SORU,za ich anielską... gość Wyjątkowo podły felczer (1) Szukałem rejestracji dla wykonania badań i zapytałem przypadkowo... Ryszard tylko chwalić (1) Przydarzyło mi się trafić tutaj dwukrotnie o róznej porze dnia i roku.Mimo... LLuiza Jaworowska gratulacje (1) Dwaj kompetentni przemili panowie uratowali mi żonę za co chcę im serdecznie... Henryk Toboła Uratowali męża (1) Natychmiastowa i profesjonalna akcja ratunkowa Bardzo szybko lekarz i... Danuta Wołejko