Piotr - ocena (1) Miałem przyjemność współpracować z p. Danielem przy sprzedaży nieruchomości w... Piotr Lonisława - ocena (1) Agencja Nieruchomości TREVO to ludzie zaangażowani w swoją pracę. Są... Lonisława Wojciech T. - ocena (2) Mieliśmy przyjemność być obsługiwani przez p. Krzysztofa Zalewskiego, który... Wojciech T.
Milena Kowalewska - ocena (2) Z pomocą Pana Krzysztofa Zalewskiego przeprowadziłam dwie transakcje na rynku... Milena Kowalewska Robert S - ocena (2) Współpracę z biurem oceniam bardzo pozytywnie. W szczególności polecam Pana... Robert S Cezary Gawron - ocena (1) Serdecznie polecam usługi pośrednictwa Pana Krzysztofa Zalewskiego. Wysoka... Cezary Gawron Sylwia - ocena (2) Przy sprzedaży nieruchomości byłam obsługiwana przez pana Daniela Rowińskiego... Sylwia Janina iSzczepan Hawryło - ocena (2) Bardzo dziękujemy za szybką i profesjonalną sprzedaż mieszkania Pani... Janina iSzczepan Hawryło Gwardecki - ocena (1) Agencja nieruchomości na szóstkę szczególnie trzeba docenić opiekę Pana... Gwardecki Anna - ocena (2) Polecam z całego serca Biuro Nieruchomości TREVO w Gdańsku. Bardzo mili i... Anna Aneta z Płocka - ocena (2) Pan Krzysztof Zalewski mega profesjonalny i pomocny. Nawet po dwóch... Aneta z Płocka Ryszard Osemek - ocena (2) Jestem zadowolony z fachowej obsługi przez przedstawiciela TREVO, konkretnie,... Ryszard Osemek Sylwia Hutniczak-Plata - ocena (2) Szczerze polecam skorzystanie z usług Trevo! Bardzo profesjonalni, punktualni... Sylwia Hutniczak-Plata Katarzyna - ocena (2) Bardzo miło będziemy wspominać zakup nieruchomości z pomocą pana Daniela oraz... Katarzyna Anna KacprZak - ocena (2) Drodzy Panstwo Jezeli poszukujecie agencji ktora - sprzeda/ wynajmie Wam... Anna KacprZak Martyna Z - ocena (2) Profesjonalna obsługa i pełna kultura. Polecam Pana Krzysztofa. Mieszkanie... Martyna Z J.K. - ocena (1) Sprzedawalem mieszkanie w Gdansku, gdyz na stale zamieszkalem za granica. Pan... J.K. Piotr S. - ocena (1) Polecam całą agencję Trevo Nieruchomości z Gdańska, a w szczególności usługi... Piotr S. Wioletta - ocena (2) Polecam serdecznie Biuro Nieruchomości TREVO, a w szczególności Pana Jana... Wioletta Jolanta Siwak - ocena (2) Gorąco polecam współpracę z Panem Wojciechem Sadowskim. Sprzedaż mieszkania... Jolanta Siwak