Patrycja Baranowska - opinia (2) Polecam Pana Krzysztofa Zalewskiego z Trevo, jego wsparcie, cierpliwość,... Patrycja Baranowska Magdalena - opinia (2) Bardzo rzetelna firma. Polecam Pana Krzysztofa Zalewskiego. Bardzo dobry... Magdalena Anna - opinia (2) Gorąco polecam biuro nieruchomości trevo. mieszkanie w Oliwie sprzedawało... Anna
Wiesław Panas - opinia (2) Jestem pod dużym wrażeniem nie tyle profesjonalizmu, bo to oczywiste, ale... Wiesław Panas Klaudia - opinia (2) Gorąco polecam współpracę z Panem Krzysztofem każdemu, kto potrzebuje pomocy... Klaudia Krystyna S. - opinia (2) Profesjonalna szybka obsługa, jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonej... Krystyna S. Sandra - opinia (2) Współpracowaliśmy z kilkoma biurami jednocześnie dzięki czemu mamy porównanie... Sandra Dominik Szulist - opinia (2) Wspópracę z Trevo oceniam bardzo wysoko. Pomogli nam sfinalizować bardzo... Dominik Szulist Alicja - opinia (2) Bardzo polecam, Pan Krzysztof Zalewski jest osaba bardzo kompetentna a przy... Alicja Marta - opinia (2) Za pośrednictwem pana Damiana Stachyry z firmy Trevo kupuję swoje pierwsze... Marta Taucherchen - opinia (2) Profesjonalna, mila i skuteczna obsluga. W szczegolnosci polecam p.... Taucherchen Grzegorz - opinia (2) polecam, profesjonalna obsługa zapewniająca: dyspozycyjność, doskonały... Grzegorz Krzysztof Pietroń - opinia (2) Fachowo i sprawnie przeprowadzona transakcja, z opieką agenta na każdym kroku... Krzysztof Pietroń Piotr - opinia (2) Bardzo chciałbym podziękować za pomoc przy zakupie mieszkania Panu Janowi... Piotr Renata - opinia (2) Zdecydowanie polecam !!! Firmę TREVO jest jedną z najbardziej kompetentnych i... Renata Agnieszka - opinia (2) Firma godna polecenia jesteśmy zadowoleni z udzielonego wsparcia i szybkiej... Agnieszka Robert Sz - opinia (2) Bardzo wysoko oceniam relacje z firmą Trevo. Agent nieruchomości ze sporym... Robert Sz Barbara Masianis - Iwanowska - opinia (2) Bardzo kompetentny Agent. W stałym kontakcie i na bieżąco przekazujący... Barbara Masianis - Iwanowska Karolina Wendt-Malińska - opinia (2) Kupiliśmy mieszkanie za pośrednictwem Pana Janka. Z uwagi na sprawy spadkowe... Karolina Wendt-Malińska Michał G - opinia (2) Po raz kolejny korzystałem z usług Trevo, i podobnie jak poprzednio - pełna... Michał G