ciecrafal@gmail.com - opinia (2) Serdecznie polecam biuro Trevo , a w szczególności Pana Jana. Sprzedali moje... ciecrafal@gmail.com Goszowski - opinia (2) Sceptycznie podchodziłem do zakupu mieszkania po przez pośrednika.... Goszowski Jacek - opinia (2) trevo nieruchomości zapewniło profesjonalną obsługę całego przebiegu zakupu... Jacek
Aneta - opinia (2) Pan Igor Borowicz wykazał się pełnym zaangażowaniem przy sprzedaży naszego... Aneta Adam - opinia (2) Polecam biuro nieruchomości Trevo, jestem bardzo zadowolony z przebiegu... Adam Maria Orlinska - opinia (2) Profesjonalna obsługa . Sprawna i skuteczna Maria Orlinska Iwona - opinia (2) Nawiązałam współpracę z Panem Andrzej Wichowskim z Trevo odnośnie sprzedaży... Iwona Zbigniew - opinia (2) Pierwotnie zakładalem sprzedaż mieszkania we własnym zakresie, niemniej po... Zbigniew Mariola - opinia (2) Polecam doradztwo Pana Andrzeja Wichowskiego z biura nieruchomości Trevo.... Mariola Magdalena - opinia (2) Polecam jak najbardziej firmę Trevo, a zwłaszcza Pana Andrzeja Wichowskiego.... Magdalena Aleksandra S - opinia (2) Pierwszy raz miałam do czynienia z kupnem mieszkania. Zdecydowałam się... Aleksandra S Arkadiusz - opinia (2) Szczególnie pozytywnie oceniam współpracę z Panem Andrzejem Wichowskim. Arkadiusz Beata - opinia (2) Pan Krzysztof wyróżnił się spośród wszystkich agentów profesjonalizmem.... Beata Radoslaw - opinia (2) Bardzo profesjonalna agencja nieruchomości. Serdecznie polecam. Radoslaw Natalia - opinia (2) Szybko, sprawnie i bezproblemowo. Pan Igor Borowicz to prawdziwy... Natalia Monika - opinia (2) Dziękujemy Panie Krzysztofie za profesjonalne podejście do klienta i... Monika Katarzyna Sikorska - opinia (2) Jestem bardzo i to bardzo usatysfakcjonowana z współpracy z Panem Krzysztofem... Katarzyna Sikorska Marta - opinia (2) Serdecznie polecam. Udało się sprawnie doprowadzić do sprzedaży mieszkania.... Marta Tomek Falenta - opinia (2) Pelen profesjonalizm obsługi. Sprzedaliśmy mieszkanie w Gdańsku będąc za... Tomek Falenta Kamil Chyła - opinia (2) Polecam, dobra i szybka współpraca. Pan Krzysztof Nowicki zawsze był dostępny... Kamil Chyła