Julia&Philip - opinia (2) Serdecznie polecam współpracę z Panem Tomaszem Taurogińskim wszystkim, którzy... Julia&Philip Ewa - opinia (2) Pełen profesjonalizm.Wspólne dążenie do celu.Polecam. Ewa Hanna - opinia (2) Gorąco polecam. Wspaniałe podejście do klienta, rzeczowe, solidne i co... Hanna
pani Mirosława - opinia (2) Bardzo polecam współpracę z panem Krzysztofem Zalewskim, profesjonalna... pani Mirosława Kasia - opinia (2) Profesjonalne biuro nieruchomości, które w pełni bierze odpowiedzialność za... Kasia Beata - opinia (2) Profesjonalna obsługa. Pan Krzysztof obsługujący mnie z wysoką kulturą... Beata Katarzyna/////////////////////// - opinia (2) Pan Michał /jest Naj/lepszym negocjatorem /,ba/rdzo szybko sprzedal mi... Katarzyna/////////////////////// dominik - opinia (2) "Kupowałem mieszkanie w lipcu tego roku i do Krzysztofa trafiłem z... dominik Joanna - opinia (2) Pełen profesjonalizm w obsłudze klienta. Joanna Maciek - opinia (2) Serdecznie polecam współpracę z Panem Tomaszem wszystkim, którzy potrzebują... Maciek Piotr - opinia (2) Polecam zwłaszcza Andrzeja Wichowskiego. Miła obsługa klientów. Piotr z Przymorza - opinia (2) Od początku umowy do końca wszystko w porządku. Nie ma problemów z... z Przymorza Magda Michalak - opinia (2) Bardzo polecam firmę Trevo, a w szczególności Pana Michała Lysaka, z którym... Magda Michalak Halina - opinia (2) Super biuro.Kupowałam i sprzedawałam z nimi 2 mieszkania. Zero... Halina Joanna - opinia (2) Kupno nieruchomości z pomocą Pana Michała Łysaka przebiegło pomyślnie i bez... Joanna Adam - opinia (2) Serdecznie polecam. Pełen profesjonalizm. Adam Beata&Jacek Zielinscy - opinia (2) Firma godna zaufania!!! Gorąco polecam Pana Michała Łysaka pełen... Beata&Jacek Zielinscy KG. - opinia (2) Polecam, profesjonalne podejście do klienta, byliśmy w pełni zadowoleni z... KG. Robert - opinia (2) Miałem przyjemność współpracować z panem Andrzejem Wichowskim i mogę z pełną... Robert Andrzej Chmielecki - opinia (2) Polecałbym Pana Krzysztofa Zalewskiego - kulturalnie, dyskretnie, fachowo... Andrzej Chmielecki