Szymon - opinia (2) W pełni polecam to biuro pośrednictwa. Pani Alicja przeprowadziła mnie jako... Szymon Marcin - opinia (2) Polecam szczegolnie Pana Tomasza- pelen profesjonalizm, ogromne... Marcin Aleksandra - opinia (2) Super firma, kompleksowa i fachowa pomoc w sprzedaży i kupnie nieruchomości!... Aleksandra
Adrian - opinia (2) Polecam współpracę z Panem Adrianem Cieślewiczem, jest to właściwa osoba na... Adrian Katarzyna T. - opinia (2) Polecam bardzo, gwarantuję że nawet najbardziej wymagający klienci będą pod... Katarzyna T. Łukasz S. - opinia (2) Miałem przyjemność kupować swoje mieszkanie z Panem Krzysztofem Zalewskim i... Łukasz S. Michał - opinia (2) Szczerze polecam Pana Krzysztofa Zalewskiego. Bardzo sprawnie przeprowadzona... Michał Marta - opinia (2) Polecam skorzystanie z pomocy przy zakupie nieruchomości przez Pana Adriana... Marta Ewelina - opinia (2) Gorąco polecam agencję trevo nieruchomości. Współpraca z Panem Adrianem... Ewelina Marta - opinia (2) Polecam. Transakcja przebiegła pomyślnie i sprawnie. Pomoc na każdym etapie. Marta Marek - opinia (2) W pełni profesjonalne oraz nastawione na klienta podejście Pana Krzysztofa... Marek Zadowolona klientka - opinia (2) Cieszę się że do nich trafiłam, kupowaliśmy mieszkanie z Panem Krzysztofem,... Zadowolona klientka Izabela - opinia (2) Super obsluga! Korzystalismy z pomocy Pana Krzysztofa przy sprzedazy swojego... Izabela Patrycja - opinia (2) Bardzo miła i rzetelna współpraca. Profesjonalna pomoc w szybkiej sprzedaży... Patrycja Artur Sobek - opinia (2) Kupiłem mieszkanie szybko i bezproblemowo. Obsługą transakcji zajmował się... Artur Sobek Agata - opinia (2) Gorąco polecam! Pan Igor i Pan Jakub rzetelnie wykonywali swoją pracę.... Agata Przemysław Wandzilak - opinia (2) Serdecznie polecam agenta nieruchomości pana Andrzeja Wichowskiego z trevo... Przemysław Wandzilak Dominika - opinia (2) Najlepszy pośrednik nieruchomości z którym mieliśmy do czynienia - a było... Dominika Aleksandra - opinia (2) Zdecydowanie polecam tą agencję jak i współpracę z Panem Andrzejem... Aleksandra Dori - opinia (2) Szczególnie polecam współpracę z p. Krzysztofem Zalewskim. Bardzo pracowity,... Dori