Michał - ocena (2) Witam , Muszę polecić Pana Krzysztofa Zalewskiego , dzięki niemu zakup... Michał Romana i Andrzej z Sopotu - ocena (2) Witam. Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy z panem Krzysztofem Zalewskim... Romana i Andrzej z Sopotu Paweł - ocena (2) Wszystko w najlepszym porządku. Od pierwszego kontaktu do finalizacji... Paweł
Gosia - ocena (2) Polecam bardzo Pana Krzysztofa Zalewskiego. Pełen profesionalizm w trakcie... Gosia Krzysiek - ocena (2) Serdecznie polecam biuro nieruchomości Trevo, a w szczególności Pana... Krzysiek matwil - ocena (2) Firma TREVO wywarło na mnie fenomenalne wrażenie. Z usług firmy skorzystał... matwil Jan - opinia (2) Kontakt do firmy otrzymałem od cioci, która korzystała z usług firmy przy... Jan Marcin - opinia (2) Polecam - Pan Krzysztof - super profesjonalista! Marcin Ewa Warchał - opinia (2) Po zakupie mieszkania mogę z całego serca polecić Pana Jana F. Zadbał o... Ewa Warchał Ewelina Skolimowska-Gnieciak - opinia (2) Bardzo polecam Pana Krzysztofa nie przyprowadzał tłumów tylko zdecydowane... Ewelina Skolimowska-Gnieciak Ewelina - opinia (2) Bardzo polecam Trevo oraz współpracę z Panem Janem Franaszczukiem.... Ewelina Andrzej - opinia (2) Bardzo dobry kontakt, profesjonalnie przeprowadzona prezentacja mieszkania.... Andrzej Dorota - opinia (2) Serdecznie polecam współpracę z Panem Krzysztofem, bardzo kompetentny, służył... Dorota Justyna - opinia (2) Bardzo dobry kontakt, profesjonalnie przeprowadzone prezentacje mieszkań,... Justyna Beata - opinia (1) Fantastyczna i profesjonalna obsługa. Można czuć się bezpiecznie. Ogromna... Beata Michal - opinia (2) Profesjonalne wsparcie od momentu zlozenia oferty az do sprzedazy, ktora... Michal Michał - opinia (2) Drugie już mieszkanie z Panem Krzysztofem. Nasze mieszkanie było... Michał Danuta - opinia (2) Pomoc przy zakupie mieszkania p. Jana Franaszczuka na każdym etapie była... Danuta Patryk - opinia (2) Jako sprzedający polecam Pana Jana Franaszczuka, fachowa obsługa i doradztwo Patryk Patrycja i Mariusz - opinia (2) polecam, profesjonalna obsługa, dyspozycyjność, doskonały kontakt,... Patrycja i Mariusz