Tawerna Klipper

Restauracje Bar na plaży

Gdańsk, Jantarowa 7A

Gabriela - opinia (2) Od lat często gościmy w Klipprze (zimą też) i zawsze jesteśmy bardzo... Gabriela P - opinia (1) Świetny widok, cudowne miejsce. Obsługa minimalistyczna i trochę niechlujna,... P Sławek - opinia (1) Miejsce bardzo klimatyczne, z fajną obsługą. Szkoda, i to wielka szkoda, że... Sławek
Jedzenie bardzo dobre ale... (1) Odwiedzałam z siostrą tawernę kilkakrotnie. Ogólnie jedzenie jest bardzo... Renata Wstyd (1) Do tawerny zawitałem wczoraj (05.04) razem z rodziną z racji tego, że w końcu... Krzysiek fajne miejsce ale obsługa z innego świata (2) Dwie kawy i dwa nie dość, że wyszczerbione tależyki to w dodatku brudne.... Mirek Śledź z ziemniakami i kapustą za 23 zł !!! (1) W sobotę 09.05 wybrałam się wieczorem, ze znajomymi do tej restauracji.... Lena Gorąco polecam (1) Miła i szybka obsługa. Pracują tam sami młodzi i sympatyczni ludzie. Jedzenie... Lechu Godna polecenia! (1) W czasie wakacji trafiliśmy z rodziną do Tawerny przypadkiem, szukając... viola Oby tak dalej ! (1) Byłem z rodziną w trójmieście na urlopie przez ostatnie dwa tygodnie,... Andrzej69 Ale niespodzianka. Dzięki wielkie. (1) Wczoraj 20.08. w środę zjedliśmy jak zwykle bardzo smaczny obiad:dorsz,... gdańszczanie polecam (1) Po dwóch latach przerwy zawitaliśmy ponownie i znowu tu wrócimy- smacznie ,... Turyści z Małopolski Tragedia (1) byłam wczoraj w tawernie- zamówiłam dorsza który okazał się jałową rybą w... tunik Unikaj w sezonie! (1) To co dzieje się tam w sezonie to tylko odstraszanie gości! Chamska obsługa... DonWas Rewelacyjne miejsce (1) ponownie zawitaliśmy w tym roku do tawerny w dniu 7 lipca. Nie ma do czego... rodzina z dziećmi Dobre miejsce na piwo... (1) Można przysiąść, wykąpać się, wypić piwo i tyle... Właściciele powinni... Jacol Tu nie zjadłem dobrze (1) Odwiedziliśmy dziś, moim zdaniem warto wybrać sie jedynie na piwo. Co do... Tomek To juz nie bar to droga restauracja (1) Lubilismy ten bar, często bywalismy w weekend. Po remoncie ceny skoczyły w... Gdanszczanka Najlepsza miejscówka nad morzem ! (1) mój ulubiony rowerowy przystanek na jedzenie i odpoczynek w Gdańsku. Kuchnia... Jachu Karolina - opinia (1) Wybrałam się do Tawerny po przeczytaniu artykułu w GW, od razu przypadły mi... Karolina