lepciak - opinia (1) Jest świetnie. Nigdy nie miałem w tym sklepie kłopotów. lepciak Adam - opinia (1) mieli zamknąć a działa w najlepsze i pełne półki oczywiście aż się zdziwiłem... Adam Gdynia Karwiny (1) Puste, zakurzone półki... napisali, że Tesco Karwiny do zamknięcia, myślę... Croolyck
Nieporozumienie! (1) Puste półki, syf i brud na nich! Jakieś nieporozumienie, że sklep w takiej... Cezi Wszystko na NIE (2) Serio: wszystko na nie. No, moze prawie wszystko, poniewaz obsluga jest OK -... Klient katastrofa (1) Po zmniejszeniu powierzchni sklepowej ,to jest jakaś masakra.Klima na... roman Obsluga (1) Gdynia karwony najgorsza obsluga!!! Niekompetencja bardzo mlodego Pana... Krzysztof Dział mięsa i ryb (1) Ostatnio miałam okazję będąc na urlopie być z moim chłopakiem w tym oto... Marta promocja piwa tyskie (1) prosze zdjac oszukancza klamliwa informacje ze piwo tyskie kosztuje 2 zl bo... leszek skupny Najdroższe pączki n świecie (1) Jak w większości hipermarketów koncerny liczą na nieuwagę klientów. Niestety... Lara SKARGA MAGAZYNIER NOWOWICZLIŃSKA (1) Nie polecam nikomu odbierać swojego zamówienia internetowego w Tesco na... Aga Wprowadzanie klienta w błąd - codzienność (2) Gdynia, ul. Nowowiczlińska 35 . 13,03,2014 . Opiszę sytuację następująco.... jaś lubię Tesco ALE (2) mam dwa zastrzeżenia, byłam niedawno w piątek ok 22 po małe zakupy w drodze... Ela Kpiny (2) W sklepie brudno, drogo i kolejki. Najgorsze moim zdaniem Tesco w Polsce, nie... Jakub D Personel tzw wyzszy do wymiany!!!!!!!!!!!!!! (2) Jest tzw pszerwa techniczna od 24.00 do 24.30,po przybyciu o 24.30 tez po... do dzis stały klient Stały klient - opinia (2) Często dokonuję zakupów, głównie żywności, w sklepie Tesco w Karwinach. Nie... Stały klient lubię tesco (1) najlepiej zatowarowany i dział dla zwierzat super ha i ja nie zwracam uwagi... Sławka Telefon obxsługi klienta (1) (58) 62 79 100 Po jakie licho jest ten telefon skoro go nikt nie odbiera!... Euge MASAKRA (1) Pierwszy Raz spotkałam sie z Taką obsługą . Nie jestem wymagająca ale Troche... Wiola Super buty Tesco (1) Właśnie wróciłem z Tesco w Gdyni Dąbrowej. Jest godz.02.17. Kupiłem buty w... kolo