Tłusta Kaczka

Restauracje Jedzenie na wynos

Gdynia, Spółdzielcza 2

Zła cena (1) Byłem jest nowe menu, bierzemy przystawkę pierogi (2x21zl) bardzo dobre choć... Marcin Srednio... (1) Skuszona pozytywnymi artykułami na temat Restauracji postanowiłam... Kasia Tlusta kaczka to lokal dla nowo bogadzkich co nie maja z hajsem zrobic (3) Od dluzszego czasu wybieralem sie do tego lokalu, lecz niefortunnie w lokalu... Krystian
Naciąganie klientów (2) Jak można tak po chamsku naciągać ludzi? Pani kelnerka proponuje danie dnia... Wioletta pysznie:) (3) Wybieraliśmy się do 19, a tu Tłusta Kaczka. Miła obsługa, jedzenie bardzo... Matka Polka:) makabra (1) zepsuli przyjęcie ślubne mego syna powitanie państwa młodych godzina 18.00... B.Pawłowski Wspaniała obsługa (1) Obsługa na medal, rewelacyjne przystawki. Warto choć raz się wybrać. klient 2 godziny oczekiwania na posiłek (2) Czekaliśmy 2 godziny na posiłek. Doszło do sytuacji gdy musieliśmy poprosić... klient Tragedia, nie polecam, omijać z daleka (2) Czekaliśmy 2 godziny na posiłek. Doszło do sytuacji gdy musieliśmy poprosić... klient Miłe zaskoczenie (1) POLECAM! http://www.tlustakaczka.pl/ Dlaczego? 1) jedzenie - 1 klasa!... L&J Promotions rozczarowanie (1) byłam na wigilii pracowniczej- przystawki genialne!- śledzik, smalczyk,... supertroll Życze wszystkim smacznego:) (1) Byłem tylko raz jadłem żurek bardzo ciekawyinny niż wszystkie dotychczasowe ,... P Niemiła, nieprzyjemna obsługa (1) Piękne miejsce, piękny wystrój i klimat, ale obsługa DRAMAT! Niemiła,... katara zawiedzeni (8) Byliśmy, wieczorem na kolacjo obiedzie, ale już od początku było dziwnie.... Agnieszka Gusta (1) Tłustą Kaczkę polecili mi znajomi... skorzystałem i korzystać będę. Nie mogę... Jacek rewelacja (1) Byliśmy u Państwanie nie pierwszy raz. Pan kelner zaproponował nam kilka... Architekt ... (2) Kuchnia jak sama nazwa wskazuje tłusta, a do tego niesmaczna. Zupa zupełnie... Krystyna Czarujące miejsce i doskonałe jedzenie! (1) Co tu dużo mówić. Najlepiej przyjść i spróbować. Doskonałe jedzenie, na... Zygmund Świetne miejsce na imprezę towarzyską (1) Doskonale położony lokal, duży parking. Karta menu ciekawa, bardzo... K.G mouse - opinia (2) W lipcu odwiedziliśmy rodzinką tłustą kaczkę.Miejsce robi wrażenie bardzo... mouse