tłusta kaczka w gdyni (2) byłam z rodziną , z rezerwacją nie było problemu, wspaniała obsługa, z racji... teresa Super (1) Bardzo ładna restauracja, obsługa dobra choć mogłaby być bardziej... Barbara Nie polecam (1) Niestety ale Restauracja Tłusta Kaczka jest bardzo przeciętnym miejscem gdzie... Pepetka
słabo (1) kiedyś była to najlepsza restauracja w trójmieście obecnie bardzo mizerna,... mk.michall Nie polecam (1) Pierwsze wrażenie rewelacja jeśli chodzi o wystrój, chociaż chciałoby się... gdynianka Bylem , jadlem , nie wróce bo nie ma po co (1) Zacheceni jak wielu opiniami odwiedzilismy lokal i podobnie jak wilelu juz... Krzysztof Ostatni raz - niestety (1) Byłam stałym klientem, niestety po dzisiejszej wizycie już nigdy nie wrócę.... Monika Bardzo przeciętne jedzenie (1) Moja pierwsza wizyta i raczej ostatnia w tej restauracji. Jedzenie bardzo... Grazyna Gorąco polecam (1) Restauracja na wysokim poziomie zarówno obsługi jak i potraw. W takim miejscu... Joanna Tłusta pomyłka (1) Restauracja stylizuje się na ekskluzywny adres dla elitarnej klienteli. Czar... Conde de Montacargas Bardzo wykwintne jedzenie (1) Jedzenie pierwsza klasa - była to najlepsza kaczka, którą jadłem w życiu.... Olaf Totalne rozczarowanie... (1) Wybraliśmy się na rodzinny obiad. Klimat i wystrój restauracji przyjemny,... Monika A ja byłam pozytywnie zaskoczona. dostałam świetny prezent na rocznicę (2) było rewelacyjnie! Mąż zaprosił mnie na naszą 10 rocznice slubu do Tłustej... noczesc@poczta.onet.pl hmm :) (1) Po opiniach znajomych w ostatni weekand poszlismy po raz pierwszy do... Patrycja Trzymają poziom (1) Regularnie odwiedzam ''tłustą'' z rodziną. Restauracja trzyma poziom, polska... Jacek&Ala Smaczny obiadek (1) W restauracji byłam z rodziną po raz drugi.Rezerwacja o,key.Na przystawkę... Babcia Restauracja z prawdziwego zdażenia ! (2) Jedzenie smaczne i nieprzekombinowane estetycznie podane. Doskonała... pat Rozczarowanie (1) Tatar niestety wbrew zapewnieniom obsługi nie z wołowiny . 30 lat prowadzę... Elek Było bardzo ale to bardzo smacznie (1) Naprawdę smacznie gotują.Jak spojrzałam w menu, ceny trochę mnie... Tomek Cudowne miejsce - najlepsze 😍 (1) Uwielbiam a nawet kocham miłością niekończąca❤️ Jesteśmy... Aneta K.