Normalne? (7) Mam 19lat i zero wszelkaich doswiadzcen mesko-damskich, i niepisze tu o... ? Chore........ (43) Wiecie co ten swiat jest naprawde chory, wlasnie wrocilam z Warszway od... Tusia Pomóżcie mi! (8) Czeœć!Mam na imie Jolka i pisze do was w ważnej sprawie(przynajmniej dla mnie... załamana
Samotnosc (5) Czy czujecie sie czasem samotni, samotni i niezrozumiali, pomimo tego ze... Łezka Technikum Odzieżowe-dziewczyny odezwijcie się (1) Cześć Tu Mariola. Poszukuje koleżanek z TO 91-95. Wróciłam już do Polski i... MariolaK dredy... (4) Co myślicie o dredach??? Czy fajnie wyglądają i czy pasują do dziewczyny??? I... ona Aby nie szukac na koncu czekam na was tutaj (30) Wychodząc na przeciw wszystkim tym którzy nie lubią "zciągać belki" dedykuję... Gdanszczanka Dorota Wrzask ktokolwiek zna?? (1) Zakochałem si w Dorocie Wrzask i bardzo potrzebuję wszelkich informacji na... Skrempowany Jak my mamy zaczac pracowac??? (5) Doprowadza mnie do bialej goraczki sytuacja w ktorej chcemy pracowac, mamy... dzidzia polityka (2) co tam Panie w polityce? q narkotyki?! (11) Czy uwazacie ,ze problem narkomani w naszym miescie jest powazny? Jka... rainman Prasa (8) Nie mamy w gdańsku regionalnej prasy internetowej. Chodzi tu o informacje... Majkel kawaly... (3) nowe kawaly? nie mieszkam w polsce, takze dawno nie slyszalem dobrych... Bartol Epuls.pl - nowa wirtualna spolecznosc (1) Epuls.pl - nowa wirtualna spolecznosc Epuls zyje!!! A siec tetni jego... norbertosolano CENZURA W ONET.PL (2) niestety onet.pl intensywnie stosuje cenzurę i nie zamieszcza wielu... ak Kiedy ? (2) kiedy zaczynamy sezon polowań i ataków terrorystycznych ? pmod wpadlem po uszy.. (7) ..zakochalem sie w 27-letniej kobiecie (ja mam 20latek). co dalej ? zakochany muzykogranie (3) Dziś koncert Myslovitz & Blenders - ktoś się wybiera? Trochę kasują za... kobitka Witam wszystkich!!! (2) Witam wszystkich!! Jestem tu poraz pierwszy! Wszystkich pozdrawiam bardzo... MAGDA Długi, ale warto :):) (7) Szedł facet ulicą i zobaczył nowy sklep. Myśli sobie - wpadnę. Wita go >... Jagna