Tryton

Aranżacja wnętrz

Gdańsk, Janusza Meissnera 6E/4

Osiedle Malczewskiego 2 (2) Skorzystalam z pomocy pani Agaty i nie zaluje Zadbala o kazdy szczegol nie... Zaba Miło i profesjonalnie - polecam! (1) Skorzystaliśmy z mężem z konsultacji u p. Agaty, ponieważ mieliśmy kilka... Agnieszka Firma godna polecenia (1) Pani Agata jest architektem, który słucha klienta; nie projektuje wnętrz dla... Awiator 2017
Profesjonalizm z ludzką twarzą (1) Nie jestem łatwym klientem. Wiem czego chcę i wymagam więcej niż przeciętny... Iwona Polecam współpracę (1) Polecam współpracę z firmą Tryton. Przeszłam z Panią Agatą cały proces... Ola Awiator, Osowa, Mila Baltica (1) Z Panią Agatą pracuje od dłuższego czasu na kilku inwestycjach m.in. dwa... Robert Opinia (1) Może komuś wyda się ta ocena na "6" nie wykonalna ale w naszym przypadku tak... Staniszewska Danuta Gorąco polecam! (2) Wspaniała, ekspresowa obsługa. Fachowe podejście do tematu, mnóstwo ciekawych... Orzechowska MILA BALTICA - BLACK & WHITE ELEGANCE - Klasa sama w sobie! (2) Serdecznie polecam Pania Agatę Piltz i jej Studio Aranżacji Wnętrz Tryton.... Martyna Super firma :) (1) Architekt godny polecenia :) . Projekt przygotowany na czas i co... Agnieszka i Bartek NIE POLECAM KORZYSTANIA Z USLUG FIRMY TRYTON (2) Dekoratorka niestety nie slucha klienta. Na wstepnych spotkaniach obiecuje... KLIENT Profesjonalizm, pasja, zaangażowanie (1) Jakby powiedział Zbigniew Wodecki daję 10! Na Panią Agatę trafiliśmy... Bezglutenowcy Firma to ludzie, a Tryton to cudowni ludzie (1) Przy przebudowie domu i nowej aranżacji wsparłam się wiedzą i doświadczeniem... Iwona dom z marzeń (1) Chcieć to móc, pytanie tylko JAK?? Z panią Agatom i TRYTONem sposób... szczęśliwa Rumianka :D Projekt łazienki (2) Z czystym sumieniem polecam Panią Agatę! Moja mała łazienka, wbrew pozorom,... Małgorzata Bardzo miło, tanio i dobrze (1) Polecam firmę Tryton. Do skorzystania z usług tej firmy zachęcono mnie w... Radek Mieszkanie aranżacja (1) Z całego serca polecam wszystkim Studio aranżacji wnętrz TRYTON a szczególnie... sąsiedzi_kargulów Oksywie (1) Polecam współprace ze Studiem Aranżacji Wnętrz Tryton. Właścicielka wesoła,... Zbigniew Porada architekta Awiator (1) Panią Agatę poznałam na targach i bardzo szybko" złapałam"z Nią dobry... Aleksandra Profesjonalnie (1) Popsuła nam się kabina i od tego się zaczęło. Odwiedzaliśmy salony z... Stanisław