nie polecam (1) Nie polecam!!! Włascicielka Tabunu- niekompetentna i kłótliwa. nie zalezy jej... nie zadowolony Super! (1) Byłoby bardzo dobrze, ale... od niedawna parking obok jest płatny. Szkoda, ze... rabarbar Bardzo udany pobyt!!! (1) Spedzilismy z mezem i naszym synkiem weekend majowy w apartamencie... Monika
Tragedia " Majówka z jedynką" (1) Do wszystkich, którzy mają zamiar w przyszłości, wynajmować plac, teren pod... fIDUK nie diotrzymanie terminu (1) Ustalałam z włascicielka termin przyjazdu tzn 30 kwietnia o godz 23.30... ROZCZAROWANA to jest to (1) Powiem jedno .Chciałbym kiedyś miec taki apartament na własność Krzysztof przepiękny kościół (1) PO REMONCIE WSZYSTKO W NIEJ ODŻYŁO DAWNYM BLASKIEM, ORGANY JESZCZE PIĘKNIEJ... natalia Polecam Wszystkim !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (1) Na wstępie co powiem to naprawdę wspinała cena za dobę 25zł niektórym się... Krzysztof polecam (1) czysto, spokojna okolica, fitness w budynku, parking, centrum Wrzeszcza. Polecam Renia i Andrzej Pseudo ochrona (1) Jestem fotografem amatorem, pan który spaceruje po katedrze i dogląda... Tom Super Przewodnik! (1) Już po raz kolejny korzystałam z usług Pani Izy Żebrowskiej i jak zwykle... Aleksandra Schonthaler profesjonalizm (1) jestem bardzo zadowolona z pracy przewodnika pani Izy Żebrowskiej. okazała... Beata Villa Pallas (3) Miałem przyjemność nocować w tym hotelu i jestem bardzo pozytywnie... Maciej Kowalewczany Kuchnia to tragedia (2) Byłam na szkoleniu z Biodermy ze znajomymi.. chodzimy na takie szkolenia co... Misia Swietne miejsce w samym centrum Gdanska (1) Jest to mniejszy hotel, w samym centrum na wyspie Spichrzow, do Dlugiego... Andrzej SZ. Pragniesz wypocząć ? - Velaves jest odpowiedzią na to pytanie (1) Bardzo ladny hotel z ladnym wejsciem. Pokoje porządne duże i bardzo czyste.... Karol Wypoczynek w miłej atmosferze (1) Serdecznie polecam Bursztynową Wydmę, w tym miejscu człowiek wypoczywa w... jacek Inaczej niż na zdjęciach (3) Poprostu brudno, a jak zwróciłem na to uwagę to zostałem zbuczany.... Jestem... Waldek wypoczywający - opinia (1) Velaves to luksusowy i bardzo ladny i hotel w srodku znajduący się... wypoczywający lipa (1) aspiracje na ekskluzywny przybytek a rzeczywistość brutalnie to weryfikuje.... Krzy$iek