Polecamy:) (2) Zorganizowaliśmy w Tutta Mia małą rodzinną uroczystość i bardzo jesteśmy... Monika Zdecydowanie najlepsza restauracja w trojmiescie (1) Jedzenie przepyszne, zwłaszcza krewetki, które polecił nam pan kelner. Bardzo... Bartek Super restauracja (1) Bylem w restauracji Tutta Mia na spotkaniu ze znajomymi i musze powiedziec ze... Maciek
Świetna restauracja (1) Jedzenie cudowne. Porcje odpowiednie żeby się najeść a nie napchać byle czym.... Krzysiek i Ola Zakochałam sie w tej restauracji! (1) Wystrój przepiękny, obsługa rewelacyjna, jedzenie wyśmienite..a... Paulina Wolimy inne "wloskie" miejsca ! (2) Bylismy w Tutta Mia na obiedzie z dziecmi. Restauracje prowadzi sympatyczny... Giuseppe taka sobie (2) zdecydowanie za male porcje w porownaniu z cenami - przykladem moze byc... nie wroce tu Znakomite kalmary! (1) Pychota!smaczne, podane cudownie przemiła obsługa i klimat włoski!Polecam nie... Wanda Przemek - opinia (1) Świetne jedzienie. Restauracja zadbana, obsługa bardzo miła :) polecam. Przemek Najlepsza włoska restauracja (1) Fantastyczne jedzenie dla wymagających i znających się na kuchni... Łukasz Zdecydowanie godna polecenia róznież na imprezy okolicznościowe (1) Zdecydowanie polecamy restaurację nie tylko na wypad z rodziną lub znajomymi... Paulina pysznie i klimatycznie! (1) Do restauracji Tutta Mia trafiłam przez polecenie znajomych, pierwszy raz... Dominika Rewelacja (1) To nie moja pierwsza wizyta w Tutta i napewno nie ostatnia,już od drzwi... michał Tak sobie (1) Bylem tam z moja rodzina. Na samym poczatku, przy wejsciu witaja osoby typy... jozio Rewelacja (2) Pani Monika pisała, że daleko tej restauracji/pizzerii do poziomu Włochów...... Michał Jak pojechać do Włoch na godzinke (1) Cudowna podróż do słonecznej Italii za mniej niż 100 :) Dania wyborne,... maseth Rewelacja ,polecam (1) Jedzenie jest tu pyszne , klimat niesamowity nic dodać , nic ująć trzeba tu... Dorotka Super Restauracja (1) Najlepsza Włoska Restauracja w Polsce polecamy Piotr i Dorota Najlepsza pizza w trójmieście!!! (1) Obsługa na poziomie, jedzenie zawsze pyszne (zdecydowanie najlepsza pizza w... wiki Świetna restauracja (1) Polecam ich kuchnie świetne jedzenie, jestem stałym bywalcem tylko ostatnio... maciek