Serdecznie polecam! (1) Wczoraj mąż zabrał mnie na rocznicową kolację. Pierwsze wrazenia- wystrój... Iwona Wspaniała restauracja (1) Bardzo dobry restauracja na kolację jak i na imprezy okolicznościowe. jest... Janusz Godna polecenia (1) Restauracja godna polecenia. Wyśmienita włoska kuchnia. Wszystko świeże i... Ania
Mała italia (1) Romantycznie, miło, klimatycznie... Pizza najlepsza w trójmieście. Parking... Kasia Pyszne jedzonko (1) Restauracja godna polecenia , jedzenie iście wloskie , smak potraw na dlugo... Timi Malo, drogo i nieprzytulnie (1) Odwiedzam te restauracje od xzasu do czasu. Wpadam glownie nal lasagne. I... Irena Drogo i niesmacznie (1) Bylem tam po kilku miesiach kiedy dostalem rybe bez smaku myslac ze sie cos... Lukas Nie polecam składać zamówień telefonicznych (1) Przy odbiorze można się rozczarować. Zamówiłam przez telefon dwa dania na... Lasagna Talerz mięs (400g) to żart (1) Dnia 10.03.2016 byliśmy z dziewczyną na kolacji w Tutta Mia. Zawsze chcemy w... Maksymilian Świetna kuchnia wloska (1) Miła i pomocna obsługa. Pysze jedzenie o prawdziwym włoskim charakterze.... Kamil Zdecydowanie najlepsza w trójmieście (1) Już pierwsze wrażenie jest doskonale, przy wejściu do restauracji wita Cie... Jan Wpadka (1) Miałem okazję zjeść obiad wraz z żoną i córką w Restauracji Tutta Mia.... Piotr kolacja (1) Wybrałem się z Żoną na kolację do tej restauracji, bardzo miły kelner,... Piotr tutta (2) Pizza i makaron wyśmienite. Zupy bardzo przeciętne, grzybowa powinna nazywać... j Obiad ze znajomymi (1) Z czystym sercem polecam restauracje Tutta Mia,znalazłem tu świetną... Grzegorz Jest zdecydowanie OK (1) Plusy: 1) autentycznie doskonala organizacja - sadze, ze ma to znaczenie przy... Kanko To był błąd (1) Niestety, ale wybierając się na obiadokolację w niedzielę późnym popołudniem... Mikinho Wesele (1) Witam, Zdecydowaliśmy się z mężem na kameralne "wesele" zamiast pić wódkę w... Aleksandra przyjęcie urodzinowe w Tutta Mia (1) Obsługa- sympatyczna, życzliwa, profesjonalna, otwarta na sugestie i potrzeby... Kasia Gajb z Rodziną i Przyjació spmad5 - opinia (2) Wczoraj razem z dziewczyną pierwszy raz byliśmy na kolacji w Tutta Mia. Po... spmad5