:-) (1) Byłam klientka wielokrotnie w owej restauracji ... I za każdym razem... Baśka Pozytywne wrażenie (1) Lokalizacja (przy OBI) i wystrój nie zapowiadają nic szczególnego.Za to... Ł.Ch. rewelacja (1) Po ostatniej wizycie w tej restauracji jestem zachwycony miałem tam spotkanie... zadowolony klient
Moje ulubioe Miejsce (1) Moje ulubione miejsce w Trójmieście. W menu każdy wielbiciel włoskich smaków... Izabela GORĄCO POLECAMY! (1) Restaurację Tutta Mia polecili nam przyjaciele, opowiadając o pizzy i pastach... Andrzej i Gosia Polecam (1) Naprawdę świetne jedzenie, doskonała kawa i desery, ceny nie za wysokie.... Kacper milo (1) Często odwiedzam to miejsce wraz z moimi wspólnikami. Jedzenie jest pyszne,... Karol srednio.... (1) Odwiedziłem to miejsce dwa razy.Pierwszy raz w listopadzie. Wszystko było jak... Janusz Bardzo smaczna! Obsługa jak z przyciółmi (1) Bardzo lubimy tam jeść, jesteśmy traktowani jako przyjaciele, zawsze wymyślą... Rodzina holendrów Zastanawiające (1) Jedzenie dobre ,ale nie oszałamiające!Co jest dziwne to parking ,jestem... wojtek polecam (1) polecam wszystkim smakoszom włoskie kuchni. to jest właśnie prawdziwe włoskie... Bartosz Rewelacja! (1) Restaurecje Tutta Mia odwiedzam bardzo często! A to dlatego że w 100% jestem... Emilka niestety kiepsko (1) Jedzenie podano szybko ale ani ilość ani jakość przy takich cenach daleka... Monika Rewelacja (1) Szef kuchni przechodzi samego siebie, sam pracowałem na kuchni i wiem co to... magicelt Niezwykle miłę zaskoczenie (1) Wielokrotnie mijałem samochodem tę retsaurację, aż wreszcie skusiłem się.... Tadeusz zimno w restauracji (1) W restauracji bylo tak zimno ze nie zdecydowalismy sie nawet na posilek. red super miejsce (1) Fantastyczne jedzenie i obsluga aga Prawdziwy smak włoskiej kuchni (1) Jedzenie w tutta mia naprawdę jest godne polecenia. Menu bardzo bogate i może... Przemysław Borkowski Bardzo, bardzo dobrze. (1) Jedyne takie miejsce w 3mieście. Chyba pierwsza restauracja, do której zawsze... Ania Polskie przyzwyczajenia (1) Ludzie, którzy NIGDY nie jedli włoskiej pizzy zawsze bedą przekonani ze tutaj... Szary