U Skrzypka

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, Jaśkowa Dolina 130C

Nie rozumiem tak niskich ocen, pewnie nikomu zadowolonemu nie chce się oceny wystawiać (1) U skrzypka na Morenie zamawiamy (ja, chłopak i znajomi nasi) BARDZO często i... tionia zamówiłem pizze calzone (1) napisze krótko, sekretem dobrej pizzy jest ciasto. a to co ja dostałem... Łukasz NIE KUPUJCIE GYROSA!!!!!!! (1) Lokal i obsługa to porażka w stosunku do Skrzypka na Przymorzu. Bardzo... zakochana para
Coraz gorzej i drożej (1) Pizza na telefon przyjechała po 2 godzinach - przy zamówieniu nie informują o... Kruszyna Dania obiadowe bardzo dobre (1) Dania obiadowe bardzo dobre. Polecam! Aga Kebab/ gyros= masakra!!! (1) Od czasu do czasu byłam klientką tego lokalu, zamawiałam głównie pizze na... Emilia Porażka (1) Pizza zamówiona na telefon przyjechała po 1h20min, cena okazała się być o 2zł... pszczoola Porażka! (1) Jedzenie beznadziejne! Frytki gumowate,mieso z kebaba kichaa i surowki bez... Sandra korzystałem po raz pierwszy i nigdy więcej - opinia (1) Pizza zimna, niezjadliwa. Ciasto gumowate. Brzegi tak twarde, że ugryzienie... korzystałem po raz pierwszy i ni Beznadzieja (1) Pierwszy i ostatni raz zamawiałam dania "U skrzypka" z dojazdem do domu (bez... M Bardzo przyjemna obsługa i pysznie (1) Na wizytę wybrałem się wraz z żoną po poleceniu przez znajomych pizzy z... marecki Kiepska obsługa (1) Z niemila obsluga w skrzypku spotkalem sie juz wczesniej ale nie bylo takiej... ossi ... (1) Dotychczas byłam wierną fanką restauracji, w szczególności pizzy z kurkami.... ola NIE POLECAM !!! (1) 1. Na dowóz jedzenia czekałam ponad 2 godziny 2. Frytki były zimne, tłuste i... ja TRAGICZNA OBSŁUGA (1) Jadam u nich juz od kilku dobrych lat - generalnie zarcie naprawde ok ale... Rekin Zdecydowanie odradzam! (1) Przy dokonywaniu zamówienia telefonicznego poinformowano mnie, że czas... minime Pizza (1) Brałem pizze z 30 razy od początku istnienia tej pizzerii na Morenie i zawsze... Krystian NIe POLECAM !!! (1) Już drugi raz zamówiłam pizzę i czas oczekiwania ma się nijak do tego co... Joanna Ku przestrodze (1) Jestem stałym klientem u skrzypka. Przy każdym zamówieniu czekamy ponad... Pracownicy firmy (stały klient) ZMIEIĆ TĄ RUDĄ KELNERKĘ, NIE MIŁA, NIE UŚMIECHNIĘTA-JEŚĆ SIĘ ODECHCIEWA NA JEJ WIDOK (1) Dzisiaj byliśmy kolejnś parś, która zrezygnowala z jedzenia U Skrzypka. Nie... Alex