U Skrzypka

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, Jaśkowa Dolina 130C

Nie polecam (1) Pizza dobra ale firma niepoważna. Jedzenie na urodziny zamówione rano,... Dariusz Nie plecam (1) Tragedia obsługa! Jedzenie hmmmm to słowo nawet tu nie pasuje spalone bułki... Witold tragedia... (1) Najpierw czekasz na przyjęcie zamówienia, bo nie ma kto tego zrobić a potem... Adam
Masakra (1) 40 minut czekania w lokalu, ale to jakoś byśmy znieśli gdyby co coś co... Klient Masakra (1) Zamówiłem dziś rollo to co dostałem to jakaś kpina wszystko łącznie z... Tomek Odradzam (1) Zamiast ciasta otrzymujemy drożdżówkę z farszem :( Pierwszy raz w życiu... Virgo Odradzam tę pizzerię!!!!!! (1) Pizzę zamówiłem o godz. 18.00. Została dostarczona przez zakręconego ukraińca... D Najlepiej smakuje w lokalu (1) Głównie jadam w lokalu. Zawsze świeże, gorące i pyszne. W dostawie zdarza się... Adam Dno (1) Totalne dno placek po węgiersku bez smaku zero soli Zero pieprzu jałowy,... Ania Oby poziom się nie obniżał.. (1) Kiedyś "U Skrzypka" była moją ulubioną pizzerią, niestety poziom zaczął... Maja masakra (2) Chciałam złożyć zamówienie telefoniczne i mimo odpowiedniej godziny nie udało... wqrzona TRAGEDIA !! NIE POLECAM (1) Wczoraj zamówiliśmy 2 pizze oraz 3 placki po cygańsku. Zamówienie przyjechało... xyz porażka (2) Zamawiam 3 kebaby..... czekam 1.5 godz zamiast godziny ...przyjeżdżają zimne... bubelgda Masakra (1) Zamówiliśmy kebab. Dostaliśmy coś w bułce od hamburgery. Do tego starej tak... Oliwek Masakra (1) Kierowca, który mnie odwiedził zapytał czy nie mógłbym zamawiać pizzy z innej... Mateusz nie polecam (1) Porażką są krewetki, których używacie do pizzy bo trzeba lupy żeby je... Syla Pizzeria u skrzypka Morena Polecam :) (1) Pizze zamawiam zawsze od skrzypka na Morenie,cena przystępną smak i jakoś... Adamski TRAGEDIA!!!! (1) Obrzydliwa pizza.Ciasto jak do kiepskiej jakości drożdżówki. Mało składników.... Marta Bardzo słabo (1) Pizza była po prostu słaba - składniki niskiej jakości, ser to raczej nie był... Jan Totalna masakra!!! (1) To co otrzymałem dzisiaj po 1:10h oczekiwania zwyczajnie nie nadawało się do... Ja