U Skrzypka

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, Jaśkowa Dolina 130C

Obudzony klient! (1) Jestem zmuszony napisac te opinie, gdyz calkowicie zmienilem zdanie na temat... Marek Ciezki Skandal (1) Zamówiłem jedzenie (2x Pierś z serem) zostałem poinformowany ze czas... byly klient To jest kpina a nie pizzeria powinni ... rozwozic !! (1) zamowilem u nich pizze na cienkim ciescie nie dosc ze pizza przyjechala po... cinq514
Nie świeże jedzenie (1) Byłem stałym klientem od prawie dwóch lat, niestety musze zmienić lokal... Były stały klient Okropieństwo!!! (1) Fuj! Obrzydliwy kebab zaserwowany przez Skrzypka zniechęcił mnie do kebabów... Skiniomira hmmm (1) kilkarkotnie zamawilismy razem z chlopakiem pizze ' u skrzypka' i jestesmy... U i Ł Bulka Jarska (1) Kebab jak bulka jarska Nie polecam zamowilem 4xKebab u skrzypka a dojechal... Michal ŻAL. (1) BRAK PROFESJONALIZMU. Po raz kolejny zawiedlismy sie na uslugach panstwa... KLIENCI.GD katastrofa (1) szefie skad bierzesz te baby?telefon odbiera dziewczyna, ktora siedzi tam... ARA TO CO SIĘ DZIEJE W TEJ PIZZERNI TO SKANDAL !!! APEL DO WŁAŚCICIELA (1) Nie wiem od czego zacząć więc wszystko przedstawię w kolejność od zamówienia... Adam Mała Mi - opinia (1) 1 godzi 50 min to trochę przegięcie by tyle czekać na pizzę !!!!!!!!! NIE... Mała Mi Bardzo przyzwoicie (1) czesto korzystam z takich usłług i jest to jedna z lepszych knajpek na... Raf NIE JEDZCIE KEBABÓW U SKRZYPKA! (1) najgorszy kebab jakikolwiek jadłam! odradzam ! Wraz z moim chłopakiem... basia przestrzegam! (1) Przestrzegam przed zjedzeniem lasagne u skrzypka, coś okropnego, bardzo słona... anka klemi - opinia (1) Niestety juz dawno sie na takiego kapcia nie natknalem jak tam mowia na to... klemi Polecam (1) Smacznie i niedrogo. Polecam zwłaszcza pierś ze szpinakiem. Czasami... Mirgit Masakra!!!! (1) Ile można czekać na pizze? Pani powiedziała, że zamowienie dotrze w ciągu 20... pizza nigdy do mnie nie dotarła! polecam (1) Witam kilkakrotnie już korzystałąm ze skrzypka, pizze mają bardzo dobra , ale... ania krótko mówiąc - tragedia:) (1) Jedzenie dojechało do nas po prawie 2 godzinach... mało ciepłe. Z resztą,... H