U Skrzypka

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, Jaśkowa Dolina 130C

TRAGEDIA!!!!!!!! (1) Nigdy już nie zamówię pizzy z tej pizzerii. Przyjechała 40 min po ustalonym... Johnny OBSŁUGA DRAMAT!!!!!!!!!!!!!!!!! (2) Nie polecam !!! Za każdym razem kiedy dzwonię nie odbierają telefonu a jak... olga kasia - opinia (1) Serdecznie dziękuję za wspaniałą organizację przejęcia komunijnego 09.05.2015... kasia
Tragedia (1) Już nigdy nie zamówię tam nic!!! Pizza miała być z 6 dowolnymi składnikami... Kiedyś klient Pizzeria słaba !!! (1) Nie polecam tej pizzerii . Nie dość ze jedzenie dojechało po bardzo długim... On Nie polecam! Obsługa na najniższym poziomie! (1) Nie polecam! Zamówiliśmy z mężem online dwie pizze, wskazany przez portal... Zniesmaczeni Masakra!!!!! (1) Czas realizacji zamówienia 1h56min - dodaje że odległość pizzerii od miejsca... Anka Pizza jest ok (1) Trafiłem dziś do lokalu na Morenie po pizzę i muszę stwierdzić że była... petarda czy to żart? (3) Pojechałam z koleżanką zjeść po pracy, podczas czytania ulotki nie mogłyśmy... Ewelina pizza jedna z lepszych w gdansku (1) przepyszne ciasto skladniki sosy ok inne dania rowniez polecam bardzo solidne vito nie polecam nikomu ! (1) Dziś o godzinie 11:05 zadzwoniłem do restauracji, żeby zamówić pizze, pani... stały klient tragedia!!! mega tragedia !!! (1) jeszcze w takich warunkach nie jadłem... Za takie ceny to chociaż w lokalu... Gino Smaczenie (1) Mieszkami niedaleko Skrzypka i zdarza mi się czasem pójść tam na obiad, albo... Karina TRAGEDIA! (1) Nigdy w życiu nie dostałem tak źle przyrządzonego jedzenia jak dzisiaj. PIERŚ... Student, który chciał dobrze zje Obiadowo (1) Pizzy nie jadam ale zamówiłam danie obiadowe z dowozem,przyjechało przed... ^^^ tragiczne zarty obslugi (1) Pizzermen daje zarty w stylu ''piec zloty'' przy odbiorze opakowania na... Tomasz Całkiem niezłe, poza kebabem (1) Od roku zamawiam tam pizze i dania obiadowe. Zawsze na czas, a ostatnio nawet... Robert AM - opinia (1) wraz ze znajomymi postanowiliśmy zamówić 2 duże pizze na 4 osoby poprosiliśmy... AM wymagana cierpliwość (1) Ostani raz zlożyłam zamówienie w tej pizzeri, środek tygodnia, a na... mega niezadowolony klient Tragedia! (1) Niedosc ze zamowienie nie zgodne z tym co zamawialem to jeszcze niech pan... Rafal