U Skrzypka

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, Świętokrzyska 22

Aleksandra - opinia (1) Bardzo dobre jedzenie , obiady , nie tylko pizza. mila obsługa Aleksandra Stały klient - opinia (1) Od wielu lat jestem stałym klientem sieci "U Skrzypka" i wszystko wskazuje na... Stały klient Beti - opinia (1) Szalu nie robi niestety. Bywalo lepiej. Beti
Coraz gorzej (1) Jadam w Skrzypku od ponad 12 lat - ah te czasy gimnazjum gdzie z kolegami... Piotrek Najgorsza pizza jaką jadłam ! (1) Najtańsze składniki, gumowate ciasto , mnóstwo papryki. Nie polecam. Nigdy... Jk Opinia (1) Zamiast zamówionej pizzy najprostszej, przybyła z dodatkami- papryka ( nie... Szymon kiepskie skladniki (1) Pizza serowa nie zawiera skladnikow podanych w menu (ser mozzarella, ser... ZawiedzionyTymRazemMocno Nie polecam. (1) Po zjedzeniu pizzy jedyny komentarz jaki mi się nasuwa to taki, że wizyty nie... Aga Już nie to co kiedyś. Nowa ekipa, tragiczna jakość jedzenia (1) Kiedyś "U Skrzypka" to był lokal z dobrym jedzonkiem w dobrej cenie. Z... RaVan Obrzydliwe jedzenie (1) Zamówiłam kebaby z lokalu na świętokrzyskiej. Było to najgorsze jedzenie... Niezadowolony klient Jakaś jedna wielka porażka!!! (1) Zamówiłam kebab a dostałam....nawet nie wiem jak to nazwać. rozmiękła nawet... Nadal głodna Masakra (1) Dzisiejsza szybka kolacja okazała się mega porażką a mianowicie zamówiśmy... Zniesmaczony klient Porażka! (1) Jeśli myślicie, że kebab to zimna, rozmoknieta bułka z kapustą, kilkoma... Kaja pierwszy i ostatni raz (1) Pewnego letniego popołudnia wybraliśmy się z żoną do tego lokalu na pizzę... Tom Żenujące!! (1) Obsługa zero do kwadratu! Brak informacji o konieczności składania zamówienia... Ola fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu! (1) zamowienie na telefon. czas oczekiwania 1.5h. ciasto na pizze to totalne dno.... marciano W OCZEKIWAIU NA PIZZE PONAD 3H !!!!!! (1) W ostatnia sobotę zamówiłam pizze na dostawę miałam czekać do 1,5h. Po 2 h... NATALIA 2 godziny na dostawe (1) podczas składania zamówienia pani zapewniała że dostawa będzie po godzinie i... Piotr żenujące (2) Wybrałam się tam na obiad z rodziną.To co nam podano przekracza... Beata nie polecam (1) Zamowilem wieczorem cos co nazywane jest pizza w tej smiesznej pizzerii tak... ktos