U Skrzypka

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, Świętokrzyska 22

Szok (3) Wczoraj ze znajomymi po wypadzie nad jezioro postanowiliśmy wybrać się na... Asiula porażka (1) pizza strasznie sie pogorszyła kiedyś bardzo dobre ciasto i składniki teraz... wladek Kategorycznie odradzam! (1) Ludzie no proszę was,co to ma być? Dzwoniąc po pizze odebrała bardzo... S.
tragedia (1) mając w pamięci smak pizzy ze skrzypka przy ul. Jagiellonskiej myslalam ze... kate Magda - opinia (1) tragiczna pizza, ciasto jak z pizzy mrożonej strasznie tłuste, składników... Magda dania obiadowe (1) Jakas totalna masakra!!! Jedzenie w dziurawych pojemnikach od spodu a na... m. tragedia! (1) czas realizacji zamówienia 1,5 godziny! kotlet z piersi pochodził chyba nie z... PoO szok (1) dziwie się, że menadżer/szef zgadza się na puszczanie spalonej pizzy.pizza... ola Kebab-to jakies nieporozumienie (1) Zamówlismy 2 kebaby, jeden z sosem czosnkowym drugi z mieszanym, oczywiście... milia masakra (1) zamuwilam dzSi pizze z pieczarkami kurczaiem kukurydza, ogolnie gorszej nie... PAT Super! (1) Super pizza! Dodatki wręcz spadały z ciasta, w smaku poezja, no mega po... karasamba tragedia (1) Zamawiałem pizzę na średnim cieście (jak zwykle), a dostałem na cienkim.... gościu Pycha (1) nie wiem za co są te negatywne oceny, co jakiś czas zamawiam pizze i zawsze... paulina porażka (1) kiedyś ok...teraz porażka,puszka dla psa ma ładniejszy zapach niż mięso... kasia kowalska ... (1) Ludzie nie zamawiajcie z tej restauracji niczego,dobrze wam radzę. Pizza... Andrzej Jedzenie byle jakie? Mało powiedziane!!!! koszmar!!!! (1) Jak w tytule. Zamówiona do domu pizza oraz naleśniki okazały się jakimiś... Marta SKANDAL ,DNO ,SYF KILA I MOGILA!! (1) Zamowienie pizza hawajska i obiad skrzypek! zaczne od obiadu ziemniakow co... Pawel Totalna porażka. NIEPOLECAM (1) Czwartek 21:10. Na pytanie czy znalazłyby się miejsce dla 6 osób usłyszałem... Cleo Fillia ulica Jageillońska (1) Lokal całkiem fajny. Ale nie o to mi chodzi. Często składam zamówienia... DEREK Najgorsza pizza na południu Gdańska, najgorsza w moim życiu. (1) 1 za obsługę. Nie wymagam wylewności i specjalnej troski, ale zwykłe "dzień... Adam