U Skrzypka

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, Świętokrzyska 22

nie polecam ! (1) Wybrałam się z rodziną na pizzę do lokalu i po raz kolejny zraziłam się. Po... Marzena NIE POLECAM NIKOMU WIZYTY W TEJ RESTAURACJI NO CHYBA ŻE ZMIENIĄ KUCHARZA PO TEN to RZEŹNIK dać mu łopatę i drogi budować (1) Po otwarciu pizza calzone pieróg (zamówienie na wynos chcieliśmy zjeść w... Prezes Masakra (1) Dziś czyli 26.05.2012 zamówiłam pizze z lokalu na ul. Świętokrzyskiej.Pizza... Niezadowolony klient
Mniam (1) Ostatnio zamówiłam pizzę przez telefon, dojechałam w ciągu 50 min ( jak na... ~`zadowolona rodzinka~` Masakra (1) mieszkam 50m od ' restauracji ' mimo tego czekałem na pizze dobrze ponad... Anonim BRAWO za strefę dań LIGHT!!! (1) Nie mam w zwyczaju wystawiania opinii itp. Ale pizzeria "u skrzypka" tak miło... PAula Smacznie:) (1) Obsługa, jakość i ceny są nieporównywalnie lepsze niż w innych pizzeriach w... magda zamówienie na telefon (1) Witam, dzisiaj pierwszy raz skorzystałem z zamówienia na telefon. Zamówiłem... Habendziak bardzo mila obsługa i jedzenie (1) witam. bylem w tej pizzeri ze 3 razy, i zeby nie to ze mieszkam daleko to... polak