Ola - opinia (1) Organizowaliśmy tu 7 urodziny syna. Dzieciaki były zachwycone! Boczne bandy... Ola Gosia - opinia (1) Przemiła, sympatyczna oraz kreatywna obsługa. Fantastyczna atmosfera. Świetna... Gosia Impreza integracyjna dla firmy (2) Serdecznie dziękujemy Pani Ani i Pani Monice za organizację imprezy... Monika
To miejsce przyjazne ludziom :) (1) Miałam przyjemność już nie raz gościć w tym klubie, jednak zeszła sobota była... Agniecha Fajna impreza w centrum Gdyni. (1) Świetna organizacja, przemiła obsługa, rewelacyjna zabawa. Serdecznie polecam. Grzechu U7 - integracja (1) Jak zawsze wszystko super sprawnie. Kontakt , obsługa, jedzenie, klimat,... Kuba świetna zabawa! (1) Bardzo miła i profesjonalna obsługa, szybki i łatwy kontakt w sprawie... Agata U7 Gdynia- dobra impreza (1) Rewelacyjne miejsce na spotkania integracyjne firmowe lub w gronie znajomych.... PP Świetna zabawa w U7 (1) Mega świetna i luźna atmosfera. Bardzo sprawny kontakt z osobą odpowiedzialną... Iwona Impreza firmowa (1) Świetna organizacja miła obsługa przystępne ceny sławek impreza integracyjna (1) Wszystko w najlepszym porządku. Sprawna organizacja, miła atmosfera , udane... PM Miejsce godne polecenia na wyjscie integracyjne (1) Chcielismy zorganizowac wyjscie integracyjne, z zaznaczeniem, ze czas mialby... Magda impreza firmowa (1) Dziękujemy Centrum U7 w Gdyni. Warte polecenia, udana zabawa, smaczne... Dorota Super obsługa (1) Obsługa na 6! Na czas, zgodnie z ustaleniami, chętni do pomocy. Sama... ED Wspaniała zabawa dla całej klasy! (1) Kręgle okazały się strzałem w 10 dla czwartoklasistów. Dzieci mniej sprawne... Kasia Aktywna Integracja (1) Miejsce i możliwości do organizacji imprezy integracujnej GODNE POLECENIA...... PICHR Turniej (1) Dziękujemy Pani Ani za świetną organizację imprezy i zajęcie się nami podczas... Kasia U7 w Gdyni, polecam na maxa ! (1) Dwa dni temu organizowałem w Centrum U7 w Gdyni, turniej w kręgle dla 80... Sebastian Polecam imprezy integracyjne! (1) Zdecydowanie polecam imprezy integracyjne w U7 Gdynia- kręgle, zimne... Emilia impreza integracyjna (1) Dwa dni temu byłam na imprezie integracyjnej w U7 w Gdyni. Wszyscy wyszli w... Kasia