Świetna zabawa- polecam!!! (2) W miniony weekend odwiedziliśmy gdyńskie U7. W klubie w tym czasie... Ewelina Kręgle w U7 w Gdyni i próba oszukania klienta (5) Wczoraj byłem ze znajomymi na kręglach w U7 w Gdyni.Po kręgach i kilku piwach... borys Tragedia (4) Do niedawna bywałem w U7 w Gdyni regularnie ale to co dzieje się tam... zawiedziony
Kręgle w U7 w Gdyni i próba oszukania klienta (2) Wczoraj byłem ze znajomymi na kręglach w U7 w Gdyni.Kupon z zakupów grupowych... Borys Obsługa (1) Pierwszy raz spotykam się z czymś takim, żeby obsługa pamiętała co piję i... Mirek Ewa - opinia (1) Witam, jako stała klientka widzę pewne rzeczy wymagające poprawy. Pierwsza... Ewa Kaisa - opinia (2) Fajne miejsce, dobra atmosfera. Niestety widać że o sprzęt się tam nie dba.... Kaisa U7 rewelacja (1) Byłem tam pierwszy raz i nie mogę złego słowa powiedzieć.Obsługa jest... Maćko wyłudzanie pieniędzy od klientów, skandaliczna obsługa (4) Do tej pory byłam stałą i z pewnością dobrą (przynoszącą zyski) klientką U7 w... Katarzyna Świetna zabawa (1) Byłem po raz pierwszy i świetnie oceniam to miejsce. Mieliśmy grać w kręgle... Tommy zabawa dla każdego!!! (1) W u7 gdynia bywam dość często. Zawsze wychodzę zadowolony. Bezpośrednia... Piotr OK (1) Bywamy tam raz na jakiś czas, przychodząc zgrać w bilard. Atmosfera... pirelka Płatny parking dla kllientów?! (1) Wczoraj z kilkoma znajomymi zabawiliśmy tam parę godzin a że trochę wypiliśmy... Szczepan Gdańskie U7 - rewelacja (1) byłam wczoraj ze znajomymi w tym clubie, oprocz mozliwosci pogrania sobie w... Patrycja Brak kultury, obsługa nie rozmumie podstawowego pojęcie KLIENT (1) Przywołam incydent z wczorajszego wieczoru. Podejście do klienta żenujące,... skelle