Super miejsce :) (1) Super klimat, kompetentna obsluga, która wiec co robi. Wyposazenie wysoki... AgatkaG Brak negatywnej opinii to dobra opinia (1) brak opinii dla klubu w ciągu ostatniego roku i 30 opinii w ciągu 18 lat... maria omijajcie to miejsce jesli planujecie urządzić dziecku urodziny !!! (3) Urodziny w tym miejscu to istne nieporozumienie. W ofercie urodzinowej,... rodzic
Natasza - opinia (1) Byłam ostatnio ze znajomymi, obsługa bardzo miła, poinformowała nas o... Natasza Marta - opinia (1) Urodziny bardzo udane. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Miła obsługa i bardzo... Marta Urodziny (1) Polecam. Było bardzo przyjemnie, dzieci wyszły zadowolone. Szczególne... Tomas Urodzinki na 10 lat (1) Witam. Organizowałem w dniu 23.03.2014. Było miło i sympatycznie. Dobra... Darek urodzinki (3) Nie polecam! Na urodzinkach dzieci się nudziły, biegały bo pani animatorka... zawiedzeni rodzice Jagna - opinia (1) byłam ostatnio ze znajomymi, było spoko, miła obsługa i wygrałam bilety na... Jagna na dwie ostatnie usługi dwa razy rozczarowanie (3) Korzystałem ostatnio dwukrotnie z usług kręgielni, dodam że z kuponem... Tig u7 Gdynia urodzinki nigdy więcej (1) Nie polecam! Na urodzinkach dzieci się nudziły, biegały bo pani animatorka... zawiedzeni rodzice Przykre dla dziecka (1) Po spedzanym dniu wrocilam z rozpaczonym dzieckiem do domu.Moje dziecko... martusiaaaa33 jestem bardzo zawiedziona! (4) Strasznie zawiozłam się na u7 w GA. po zarezerwowaniu dwoch godzin toru... ewelina Urodzinki U7 Gdynia NIE POLECAM (1) wczoraj moje dziecko i ja byłyśmy na urodzinkach w U7. Tragedia. Były... anna super impreza! (1) Odwiedziłem z ekipą znajomych U7 w środę i bawiłem się rewelacyjnie.... jeden z wielu Super miejsce (2) Naprawdę super miejsce do spędzenia czasu. Teraz zmiana wystroju, więc warto... Tomasz Pilszyk Bardzo fajne miejsce (1) Polecam. Jest miło, przytulnie, gra się dobrze. Nic się nie zawieszało i... Tomek Negatyw (4) Witam, Może miejsce fajne, ale czemu droższe niż w gdańsku, to jest jedna... Maciej Poniatowski przestroga (2) Kręgielnie odwiedziliśmy w ostatnią sobotę. Przyszliśmy lekko spóźnieni -... samosion Strasznie zimno (1) Byłem wczoraj ze znajomymi w U7 w Gdyni. Fajnie się grało obsługa mimo tego... Marcin