UBEZPIECZALNIA24 Sp. z o.o.

Ubezpieczenia

Gdańsk, Norwida Cypriana Kamila 4

Bartosz Borowski - opinia (1) Jak co roku, idealnie. Polecam! Bartosz Borowski Artur - opinia (1) Oferta przygotowana szybko, korzystnie i na czas. Kontakt z Panią Aleksandrą... Artur Michał - opinia (1) Miło, szybko, profesjonalnie. Polecam Michał
Michał - opinia (1) Polecam Ubezpieczalnie! W szczególności Panią Aleksandrę Kwasiborska! Michał Jarosław Przybysz - opinia (1) Jestem mile zaskoczony jakim profesjonalizmem podszedł do mnie Wasz agent... Jarosław Przybysz Agnieszka - opinia (1) Dbałość o klienta. Dobra komunikacja Agnieszka Monika - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z obsługi przez Panią Aleksandrę K. Monika Grzegorz - opinia (1) Bardzo dobry kontakt od lat, super profesjonalne podejście i pomoc w... Grzegorz Klientka - opinia (1) Polecam z całego serca Pania Aleksandrę K. Wszystko zawsze na czas! Klientka Ryszard Kopicki - opinia (1) Pierwsza wizyta w Ubezpieczalni Garnizon potwierdziła rekomendacje. Fachowe i... Ryszard Kopicki Ela - opinia (1) Polecam Ubezpieczalnię. Ofertę OC i AC przygotował dla mnie Pan Hubert.... Ela Agata - opinia (1) Bardzo polecam. Profesjonalne podejście Agata M.G - opinia (1) Bardzo polecam współpracę z Panią Agnieszkę N. i całym zespołem. M.G T.S. - opinia (1) Wieloletnia współpraca i indywidualne podejście do klienta. Zdecydowanie... T.S. Przemysław Napiórkowski - opinia (1) Korzystamy z obsługi ubezpieczali od wielu lat. Polecam Przemysław... Przemysław Napiórkowski Michał W. - opinia (1) Bardzo profesjonalna obsługa przez panią Aleksandrę U. Michał W. Andrzej K. - opinia (1) Korzystam z usług już wiele lat. Zawsze wszystko w porządku i na czas. Andrzej K. Krzysztof Dydel - opinia (1) Dziękuję Pani Agnieszce Nieliwockiej za profesjonalną obsługę. Krzysztof Dydel Jakub - opinia (1) Solidnie, szybko i sprawnie! Polecam Jakub Małgorzata - opinia (1) Szybko, sprawnie i konkretnie. Podziękowania dla Pani Agnieszki. Oferta... Małgorzata