UBEZPIECZALNIA24 Sp. z o.o.

Ubezpieczenia

Gdańsk, Norwida Cypriana Kamila 4

Ewelina - ocena (1) Polecam z całego serca. Pan Hubert to profesjonalizm i cierpliwość do... Ewelina Katarzyna Wiśniewska - ocena (1) Jak zawsze mogę wystawić tylko najlepszą opinię. Mam nadzieję, że pozostanę z... Katarzyna Wiśniewska Zadowolona Klientka - ocena (1) Polecam zakupy polis w Ubezpieczalni. Polisy komunikacyjne, mieszkaniowe,... Zadowolona Klientka
Michał - ocena (1) Polecam, Pan Hubert kolejny raz nie zawiódł. Michał Anonim - ocena (1) Polecam Pania Żanetę, super obsluga Anonim Piotr - ocena (1) Polecam Panią Żanetą, widać, że posiada dużą wiedzę na temat wszelakich... Piotr Marcin - ocena (1) Niezmiennie profesjonalne podejście do klienta . Marcin Ela - ocena (1) Polecam! Pan Hubert szybko i sprawnie przedstawił mi warunki nowej oferty... Ela Andrzej Manikowski - ocena (1) Bardzo profesjonalnie i sprawnie! Andrzej Manikowski Agnieszka - ocena (1) Polecam współpracę z Panią Żanetą. Jestem bardzo zadowolona. Agnieszka Iwona - ocena (1) Mimo że musiałam czekać na ofertę 2 dni, to jestem bardzo zadowolona z... Iwona Stała Klientka - ocena (1) Pan Hubert to prawdziwy fachowiec w swojej branży. Zasługuje na porządną premię. Stała Klientka Natalia - ocena (1) Polecam Panią Agnieszkę Nieliwocką. Zawsze znajduje dla mnie... Natalia Marta - ocena (1) Polecam Panią Agnieszkę Nieliwocką - obsługa bardzo miła i profesjonalna Marta Joannw - ocena (1) Od lat ubezpieczam się Pana Huberta, samochód, mam także polisę zawodową. Pan... Joannw Andrzej - ocena (1) super obsługa i zaangażowanie Andrzej Maria Piskorz - ocena (1) Wszystko załatwione od ręki profesjonalni w 100% dziękuję za miłą bardzo... Maria Piskorz Anonim - ocena (1) Pani Żaneta bardzo miła i pomocna Anonim Agnieszka - ocena (1) Dziękuję za kolejną polisę ubezpieczeniową, Pan Hubert zawsze szczegółowo... Agnieszka Oleksii - ocena (1) Jak zawsze - wszystko zrobione szybko i profesjonalnie Oleksii