UBEZPIECZALNIA24 Sp. z o.o.

Ubezpieczenia

Gdańsk, Norwida Cypriana Kamila 4

Daniel PT - opinia (1) Cenię sobie możliwość załatwienia sprawy w całości przez internet. Daniel PT Ania P - opinia (1) 100% profesjonalnie! Korzystam z usług od kilku lat i zawsze jestem bardzo... Ania P Lukasz Lukasiewicz - opinia (1) Wszystko na najwyzszym poziomie. Goraco polecam. . Lukasz Lukasiewicz
Dorota - opinia (1) Gorąco polecam Ubezpieczalnię. Od lat współpracuję z p. Aleksandrą... Dorota Andrzej - opinia (1) Zawsze mogę liczyć na Pana Huberta. Andrzej malgorzata jäntti - opinia (1) Pani Aleksandra jest bardzo profesjonalna! Współpraca z Nią to praedziwa... malgorzata jäntti Olesia - opinia (1) Polecam, współpracujemy wiele lat Olesia Asia - opinia (1) Gorąco polecam, profesjonalna obsługa Asia Milena S. - opinia (1) Korzystałam z pomocy Pani Emilii przy ubezpieczeniu podróżnym, bardzo... Milena S. Szymon - opinia (1) Najlepsza oferta spośród konkurencyjnych firm ubezpieczeniowych. Szymon Paulina - opinia (1) Współpraca z Aleksandra Kwasiborska to czysta przyjemność i pełen... Paulina Paweł R. - opinia (1) Współpracuę z Panią Emilią już od jakiegoś czasu, zawsze szybko, sprawnie i... Paweł R. Michał Z - opinia (1) Nie ma co się za bardzo rozpisywać. Cała załoga Ubezpieczalni to "zawodowcy".... Michał Z Marek Jakubowski - opinia (1) Fachowa obsługa i dobre merytoryczne przygotowanie agentów Marek Jakubowski Albert Anglès - opinia (1) Uprzejmie polecam ubezpieczyciel, zaoferowali mi uwagę i wsparcie. To mój... Albert Anglès Andrzej - opinia (1) Jestem bardzo zadowolony, fachowa pomoc i bardzo duże zaangażowanie. Pan... Andrzej Wiesław Stankiewicz - opinia (1) Pan Hubert Siemianowski - znakomity specjalista Wiesław Stankiewicz Andrzej Kłosowski - opinia (1) Szybko, sprawnie i na wysokim poziomie merytorycznym. Dziękuję! Andrzej Kłosowski Lukasz D. - opinia (1) Super kontakt, pracownicy przypominają o bliskim końcu obowiązywania... Lukasz D. Krzysztof Nykiel - opinia (1) Bardzo merytoryczna i sympatyczna obsługa Krzysztof Nykiel