Ubezpieczenie na życie - szukam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko
Witam.Poszukuje firmy ubezpieczeniowej by ubezpieczyć siebie i męża.Interesuje mnie ubezpieczenie indywidualne swoje i swoich bliskich.Czy możecie coś polecić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ubezpieczenie na życie - szukam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Witam serdecznie pani Magdaleno. Pracuję w firmie aviva, która jest liderem na rynku jeśli chodzi o ubezpieczenia, posiadamy wiele innowacyjnych rozwiązań które dopasowujemy do indywidualnych potrzeb i mozliwości naszych klientów. Z przyjemnością zorganizuje dla pani spotkanie z agentem naszej firmy na którym zostanie przedstawiona pani nasza oferta. Mój nr to 515-754-263, jeśli byłaby pani zainteresowana to proszę o sms-a a zadzwonię do pani w celu ustalenia terminu spotkania. Pozdrawiam. Elżbieta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ubezpieczenie na życie - szukam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Magdalena ty sobie zdajesz sprawę, że takie ubezpieczenie indywidualne jest 3,4 razy droższe niż grupówka w pracy i zwykle masz tylko na życie ,albo niezdolność do pracy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ubezpieczenie na życie - szukam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kkasia1 ma rację co do ceny - grupówka rzeczywiście jest znacznie tańsza niż ubezpieczenie indywidualne. Co nie znaczy, że jest lepsza.
W grupówce wszyscy mają to samo - i płacą za to, nawet, jeśli tego nie potrzebują (np. starsze osoby - urodzenie dziecka albo samotni - wysoką sumę ubezpieczenia na wypadek śmierci).
Nikt uczciwy, nie znając Twojej sytuacji, nie powie Ci: kup to i to w firmie X. To nie OC samochodu, gdzie liczy się wyłącznie cena.
Dlatego też życiówkę sprzedaje się praktycznie wyłącznie po analizie sytuacji Klienta - aby dobrać mu dokładnie to, czego potrzebuje.
Istotny jest nie tylko np. stosunek ceny do sumy ubezpieczenia - ale i jego zakres (a raczej: lista wyłączeń). Z ubezpieczenia na życie korzysta się tylko raz - zatem trudno o miarodajną ocenę tego ubezpieczenia przez niefachowców.

Nie ma natomiast racji kkasia1 co do zakresu ("zwykle masz tylko na życie ,albo niezdolność do pracy").
Można zrobić ubezpieczenie indywidualne - z opcjami nw, zachorowaniami, pobytem w szpitalu (to dosyć oczywiste) ale i nawet z urodzeniem dziecka czy smiercią np. teściów.

sadyl
dobra-polisa.pomorskie.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ubezpieczenie na życie - szukam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sadyl, oczywiście, że można wszystko indywidualnie tylko za ile?
Zakładając, ze Magdalena jest na tym forum to raczej babcią nie jest :)

Też jestem ubezpieczona indywidualnie (nawet podwójnie) i moze plusem tego jest, ze zawsze wiem ile będę płacić. A tak to zmieniasz pracę i od firmy ubezpieczeniowej dostajesz nową umowę z wyższą składką.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ubezpieczenie na życie - szukam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zasadnicza różnica to suma ubezpieczenia. W grupowkach z reguły jest dość niska.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ubezpieczenie na życie - szukam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://www.boit.com.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ubezpieczenie na życie - szukam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja osobiście polecam AXA, zalezy jaki pakiet ubezpieczenia dokladnie Cie interesuje,maja naprawde duzy wybór dla osób prywatnych jak i grupowe! I ceny naprawde konkurencyjne!
Jak bedziesz chetna daj znac to przesle ci numer do przedstawiciela z ktorym ja załatwiałam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ubezpieczenie na życie - szukam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mogę skonsultować Cię z agentem z Allianz.. :) umówisz się, porozmawiasz, zapytasz, etc.. Po spotkaniu zastanowisz się na spokojnie, porównasz z innymi.. :) Bez nacisku..
najlepiej porównać wszystkie oferty, żeby wybrać.. :)

W razie czego mój mail markotkaaa@wp.pl ..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ubezpieczenie na życie - szukam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dla przykładu ja płacę w PZU składka 56 zł co miesiąc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ubezpieczenie na życie - szukam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zobacz http://cancept.pl/dobre-ubezpieczenie-grupowe-w-gdyni/ znakomita oferta dla całej rodziny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ubezpieczenie na życie - szukam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Witam !
Pani potrzebę ubezpieczeniową mozna zrealizować za pomocą nowej polisy ING " Sposób na przyszłość"
Pozdrawiam
Janusz Kozioł
Tel: 605 583 335
E-mail: januszk55@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Ubezpieczenie na życie - szukam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja uważam, że na początku trzeba się zapozanac jakie są PAni oczekiwania, każdy ma inne. Dla każdego z nas inne rzeczy są ważne...Dlatego podam swój nr telefonu i chętnie odpowiem na każde pytanie:)
pozdrawiam:)
Katarzyna Zarzycka specjalistą ds. ubezpieczeń
tel: 511-987-644
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ubezpieczenie na życie - szukam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ale się rzucili "agenci" na dziewczynę ;-)

Strach na głos wypowiedzieć zdanie "Szukam ubezpieczenia" ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ubezpieczenie na życie - szukam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja z meżem i córką jesteśmy ubezpieczeni w avivie moge powiedzieć, że mamy super agentkę, pomocną, mąż korzystał już z wypłaty gdyż z powodu raka mózgu ma całkowita niezdlność do pracy. Pani załatwiła wszystko sprawnie.na dodatek córka równiez dostała na poczet swojej polisy niezłą sumę gdyż to mąż był wpłacającym ostatnio ubezpieczyliśmy również dom i samochód w avivie
jeśli chcesz więćej informacji lub dane naszej agentki to napisz na maila
ewaaa42@wp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ubezpieczenie na życie - szukam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

polecam Avive:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ubezpieczenie na życie - szukam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Najlepiej spotkać się z agentem, który na spokojnie wszystko wyjaśni i dobierze odpowiednią ofertę. Jeśli jesteś zainteresowana proszę o kontakt tel 506 564 427 lub na gg 4268931. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

nnt. Jaki kupić materac do łóżka? (29 odpowiedzi)

Cześć Dziewczynki, pisałam w innym dziale forum, ale mnie olano. Czy Wy możecie mi doradzić,...

nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz (91 odpowiedzi)

dr.Sabiniewicz -kardiolog dzieciecy opinie na jego temat poprosze

Kartony do przeprowadzki ! PILNE!!! (110 odpowiedzi)

Dziewczyny pomóżcie...w piątek czeka mnie przeprowadzka, a jeszcze nie mam kartonów. Potrzebuje...