(niestety) jeszcze studentka - ocena (1) Cała obsługa zatrudniona w BOS-ie to jakaś pomyłka, młode dziewczynki z... (niestety) jeszcze studentka już ex - opinia (2) Wartość dyplomu w praktyce ujemna już ex Przemek - ocena (1) Super festyn woow Przemek
Karol - opinia (2) Kończyłem dwie podyplomówki i byłem bardzo zadowlony. Dużo praktycznej... Karol Paulina - opinia (1) Czytam tak te opinie negatywne i śmiać mi się chce. Ktoś oburzony, bo musiał... Paulina Absolwent - opinia (1) Jestem obecnie obsolwentem WSB w Gdańsku z 2023 roku. W czasie studiów bez... Absolwent Stefan - opinia (1) askudna uczelnia . (...) Większość zajęć się nie odbywa. Ludzie przyjeżdżają,... Stefan Michał - opinia (1) Dwa dni temu zacząłem tam studia, a już czuję się jak w cyrku. Ta pseudo... Michał Mirek - opinia (1) Najlepsza wyższa uczelnia z prywatnych uczelni w Trójmieście Skonczyłem już... Mirek Tom - opinia (1) Studiowałem na WSB jak była przy ul.Zabi Kruk. I chciałbym śmiało polecić. Tom była studentka - opinia (1) Po zrezygnowaniu w połowie semestru ze względu na żenujący poziom nauczania,... była studentka Anna - opinia (1) skandal po prostu. Syn zrezygnował z zajęć po 1 zjeździe, bo poziom był... Anna D - opinia (1) Pomijając chaos w zakresie informowania o odwołanych zajęciach trochę... D MGR - opinia (1) Dno, dno, dno i jeszcze raz dno. Podejście do studentów poniżej... MGR Karol - opinia (2) Przestrzegam przed tą uczelnią z całego serca. Nie dajcie się naciągnąć na... Karol Janek - opinia (1) praca dziekanatu bardzo wolna a wypadało by pomyśleć coś w tej kwestii :/ Janek MR - opinia (1) Organizacji w uczelni nawet nie można skomentować, bo nie ma żadnego poziomu.... MR Zadowolona (14) Bardzo zadowolona. Wymagający wykladowcy Majka Jeśli możesz wybierz inną uczelnię! (1) Tragedia. Jeśli możesz wybrać jaką kolwiek inna uczelnię to zrób to! Na... Zażenowania Fajna szkoła (3) Uczelnia bardzo fajna, miłe zaskoczenie. studiuje Psychologię w Biznesie.... Marek